Yardım Mi 10t arama sesi sorunu

frknn585834

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 10t
Konular
1
Yaklaşık 1 aydır aramalarım karşı tarafa sesim bazen gidiyor bazen gitmiyor havuzda gibi de gidiyor 12.1.3 e güncelledim birkaç hafta sonra böyle oldu o zamandan beri de devam ediyor ne yapmam lazım ? (Global sürüm)

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Yaklaşık 1 aydır aramalarım karşı tarafa sesim bazen gidiyor bazen gitmiyor havuzda gibi de gidiyor 12.1.3 e güncelledim birkaç hafta sonra böyle oldu o zamandan beri de devam ediyor ne yapmam lazım ? (Global sürüm)
Garantili cihaz ise update bekleyin garantisi yoksa eğer boot kilidini açıp Endonezya'da romunu deneyin hocam.
Update herkeste aynı sorunu yapmadı anladığım kadarıyla yerel yedekleme alıp format atın belki düzeltebilir tercih sizin

frknn585834

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 10t
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garantili cihaz ise update bekleyin garantisi yoksa eğer boot kilidini açıp Endonezya'da romunu deneyin hocam.
Update herkeste aynı sorunu yapmadı anladığım kadarıyla yerel yedekleme alıp format atın belki düzeltebilir tercih sizin
Telefonu bi önceki sürümede döndürdüm ama bi sonuç elde edemedim garantisi daha 1 buçuk yıl var servise götürmeyi düşünüyorum

Üst Alt