MIUI 13 Mi 10T/10T Pro MIUI 13 EEA | Android 12 V13.0.8.0.SJDEUXM

yay1974

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oztugrul
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
çok kısa kullandım yanlış hatırlamıyorsam ayarlar duvar kağıdına girince oradaydı.
aslında çin theme store u globale kurmanın bir yolunu bulabilsek belki çözüm olabilirdi. internette bulamadım

eminreis80

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 10t Pro
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
çok kısa kullandım yanlış hatırlamıyorsam ayarlar duvar kağıdına girince oradaydı
maalesef bulamadım hocam
tam adını biliyorsanız veya hatırlıyorsanız arama bölümünden bakayım

Yakuplar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 10 T Pro
Meslek
Emniyet Personeli
Konular
15

Benim TLF sürümü ile uyumlu mu bu rom ?

Yakuplar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 10 T Pro
Meslek
Emniyet Personeli
Konular
15
Bende durum çubuğu hala eskisi gibi kaldı 😏

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Full 144hz. Kullanmadığım birçok arka planları ve pil kasacak olan bazı şeyleri kaldırdım, pili daha iyi gidiyor sanırım rom'u ilk kurduğum zaman'a göre geçen hafta kurdum, bir saatten fazla telefon görüşmesi var, tarayıcı Via kullanıyorum,sanırım en hızlısı, canlı döviz'e baktığımdan memnumun, bu 13.02 ile renkler daha canlı olmuş amoled gibi, umarım sıkıntı yapmaz ileride ekran renk problemi olmasını, sıkıntı yapmasını kimse istemez, sensör sorunu gerçekten geçmiş sanki en sevindiğim konu, ama beni üzen şu an mikrofonu , karşıdaki kişiye sesim hışırtılı ve çok çok az gidiyor sesim, duyulmayacak kadar , Bluetooth kulaklıkla konuşuyorum mecburen, yoksa anlaşılmıyor ses, hatta duyulmuyor sesiniz, sadece hışırtı gidiyor karşı tarafa, berbat bir durum, bir insan telefonu almada 1. sebebi telefon konuşması yapmak içindir, tek kelimeyle rezalet bir durum, garantili almış olsam verirdim garantiye, maalesef yurt dışı almıştım, karaborsa satılıyordu garantili yoktu piyasada, mecburen almıştım lazım olduğundan... Neyse bu mikrofon hallolsun nasıl olacaksa, başka birşey istemiyorum, kan kaybetmeye devam eder Xiaomi inanın kimse almaz, aynı işlemcili başka cihazlara yönelirler, Samsung gibi, oneplus dahi tercih edilebilir vesselam..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Full 144hz. Kullanmadığım birçok arka planları ve pil kasacak olan bazı şeyleri kaldırdım, pili daha iyi gidiyor sanırım rom'u ilk kurduğum zaman'a göre geçen hafta kurdum, bir saatten fazla telefon görüşmesi var, tarayıcı Via kullanıyorum,sanırım en hızlısı, canlı döviz'e baktığımdan memnumun, bu 13.02 ile renkler daha canlı olmuş amoled gibi, umarım sıkıntı yapmaz ileride ekran renk problemi olmasını, sıkıntı yapmasını kimse istemez, sensör sorunu gerçekten geçmiş sanki en sevindiğim konu, ama beni üzen şu an mikrofonu , karşıdaki kişiye sesim hışırtılı ve çok çok az gidiyor sesim, duyulmayacak kadar , Bluetooth kulaklıkla konuşuyorum mecburen, yoksa anlaşılmıyor ses, hatta duyulmuyor sesiniz, sadece hışırtı gidiyor karşı tarafa, berbat bir durum, bir insan telefonu almada 1. sebebi telefon konuşması yapmak içindir, tek kelimeyle rezalet bir durum, garantili almış olsam verirdim garantiye, maalesef yurt dışı almıştım, karaborsa satılıyordu garantili yoktu piyasada, mecburen almıştım lazım olduğundan... Neyse bu mikrofon hallolsun nasıl olacaksa, başka birşey istemiyorum, kan kaybetmeye devam eder Xiaomi inanın kimse almaz, aynı işlemcili başka cihazlara yönelirler, Samsung gibi, oneplus dahi tercih edilebilir vesselam..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bu ses kalitesi sorunu çok ilginç sizin mikrofonda bir sorun olmasın. Volte aktif mi ?
Şahsen ben çağrı kaydından vs kendi sesime baktım da çok net gidiyor ses .

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Bu ses kalitesi sorunu çok ilginç sizin mikrofonda bir sorun olmasın. Volte aktif mi ?
Şahsen ben çağrı kaydından vs kendi sesime baktım da çok net gidiyor ses .
Sorunda orada kardeşim, ses kaydını açıyorum ibare düz gideceğine, hop oturup hop kalkıyor, bazen arada düzeliyor o zaman da ibare ip gibi, yani net , gürültüsüz, yabancı sitelerde hala beklemedeler millet mağdur, yaptıranlarda tekrar arıza yapıyormuş, kimi diyor anakart, bende beklemedeyim... Volte aktif etmek *#*#86583#*#* bu şekilde mi oluyordu, Endonezyadaydım daha önce uğraşmadım sorunlu olduğundan, şu an eea dayım, volte yazıyor şu an ekranda , aktif midir, bilmiyorum? Vowifi yı nasıl açarız bu arada? Yardımcı olabilirseniz sevinirim...

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Sorunda orada kardeşim, ses kaydını açıyorum ibare düz gideceğine, hop oturup hop kalkıyor, bazen arada düzeliyor o zaman da ibare ip gibi, yani net , gürültüsüz, yabancı sitelerde hala beklemedeler millet mağdur, yaptıranlarda tekrar arıza yapıyormuş, kimi diyor anakart, bende beklemedeyim... Volte aktif etmek *#*#86583#*#* bu şekilde mi oluyordu, Endonezyadaydım daha önce uğraşmadım sorunlu olduğundan, şu an eea dayım, volte yazıyor şu an ekranda , aktif midir, bilmiyorum? Vowifi yı nasıl açarız bu arada? Yardımcı olabilirseniz sevinirim...
vowifi eu romda vs kolayca açılıyor da Endonezya için tam bilmiyorum forumda konusu vardı bir ara ona bakmak lazım . Vowifi çok da faydalı değil evde şebeke çekmiyorsa iş görüyor sadece . Volte yazısı varsa sorun yok aktif demektir .

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Batarya performansı , MIUI 12’ye göre nasıl arkadaşlar?

nalpaguttx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oguz
Cihazım
Mi 10
Konular
4
Dostlar bende MIUI 12.5.4 Kararlı var.

Android sürümü 11RKQ1.

Fastboot ile bunu kurmak istesem bir sorun yaşar mıyım?

Üst Alt