MIUI 13 Mi 10T/10T Pro - MIUI 13 22.10.26 EU Beta ROM - 13.0.7.0 EU Stabil ROM [Android 12]

Ignorance

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Olkan Nar
Cihazım
Mi 10 T Lite
Konular
0
Ben eu stabil son sürümü kurduktan sonra yaşanan kasmalar sonrası forumda da mevcut önerileri olan Eu Stable 12.0.12 romunu kurdum ve oyun performansı, şarj ve kasma, donma konusunda gayet memnun kaldım bu romdan. Evet biraz eski kaldığı söylenebilir ama Eu romun en son çıkartacakları stabil romuna kadar bu romu kullanmaya devam ederim diye düşünüyorum. Tavsiye ederim.

SuçaSürüklenenKatip

F Klavye°
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Zabıt Kâtibi
Konular
16
Ben eu stabil son sürümü kurduktan sonra yaşanan kasmalar sonrası forumda da mevcut önerileri olan Eu Stable 12.0.12 romunu kurdum ve oyun performansı, şarj ve kasma, donma konusunda gayet memnun kaldım bu romdan. Evet biraz eski kaldığı söylenebilir ama Eu romun en son çıkartacakları stabil romuna kadar bu romu kullanmaya devam ederim diye düşünüyorum. Tavsiye ederim.
SafetyFix i kuruyorum fakat halen Cihaz Sertifikalı Değil diyor sebebi nedir? Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

yome24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
mi 6
Konular
0
teşekkür ederim

antonow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mertergeç
Cihazım
mi 10t pro
Konular
1
Arkadaşlar tema uygulaması kayboldu ve hata verip duruyor telefon. Apk olarak indirdiğim tema uygulaması kurulmuyor telefona. Resmi olmayan kanallardan kurulum yapılamıyor yazıyor. Nasıl düzeltebilirim bu durumu acaba?

bianconero

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mister
Cihazım
Mi10T Pro
Konular
9
güncellemeler çok yavaşladı

eminreis80

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 10t Pro
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
güncellemeler çok yavaşladı
bizce henüz taş gibi telefon olsa da yaş itibariyle artık eskiyor denilebilecek pozisyonda hocam
bu yüzden güncelleme desteğinin azalması çok normal
hem güncellemeler yavaşladı hem güncellemelerle yavaşladı diye de şahsi görüşümü belirteyim
güncellik veya görsellik takıntınız yok ise eski sürümler daha memnun edici

bianconero

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mister
Cihazım
Mi10T Pro
Konular
9
bizce henüz taş gibi telefon olsa da yaş itibariyle artık eskiyor denilebilecek pozisyonda hocam
bu yüzden güncelleme desteğinin azalması çok normal
hem güncellemeler yavaşladı hem güncellemelerle yavaşladı diye de şahsi görüşümü belirteyim
güncellik veya görsellik takıntınız yok ise eski sürümler daha memnun edici
bence eski sayılmaz. oneplus 7 lere andoid 13 gelmiş. görsellik önemli olmasa bu telefonu çoktan satmıştım. sırf statusbar ve control center yüzünden kullanıyorum.

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
22.10.19 güncellemesi yayınlanmıştır

Dobroski

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
8
Merhaba arkadaşlar eu roma geçmek istiyorum kamera sorunu ve sarj sıkıntısı olmayan tavsiye ettiğiniz rom önerisi var mı?

Üst Alt