Rom Mi 10 Xiaomi.eu MIUI 12.2.10.0 Stabil Rom

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Hocam ben önce install deyip kurdum sonra format data wipe casch ve dalvik yaptım system bende de çıkmıyordu. Ben Hint romu çıkınca ona döndüm ama şu an eu kullanmıyorum ama belki yine yüklerim
Teşekkürler hocam. Bende format data yapıp kurdum. Xiaomi kullanıp da sorun yaşamadığım hiç bir telefonu olmadı olmayacak da...

ali_cal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note5
Konular
2
Teşekkürler hocam. Bende format data yapıp kurdum. Xiaomi kullanıp da sorun yaşamadığım hiç bir telefonu olmadı olmayacak da...
Yine de kopamıyorsunuz sanırım :) biz çok kurcalıyorız galiba çevremde yıllardır format bile atmadan sorunsuz kullanan arkadaşlarım var :)

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Yine de kopamıyorsunuz sanırım :) biz çok kurcalıyorız galiba çevremde yıllardır format bile atmadan sorunsuz kullanan arkadaşlarım var :)
Vazgeçmek için alternatif lazım o da yok gibi ayrıca benim cihaz Çin versiyon olduğu için Türkçe dil yoktu mecbur rom attım yoksa bende artık sıkıldım ama yine de iyidir şayomi

ali_cal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note5
Konular
2
Vazgeçmek için alternatif lazım o da yok gibi ayrıca benim cihaz Çin versiyon olduğu için Türkçe dil yoktu mecbur rom attım yoksa bende artık sıkıldım ama yine de iyidir şayomi
Aynen iyidir. Ekran koruyucu bulabildiniz mi benim ekran çizildi hemen gorilla glass 5 falan hikaye galiba

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Aynen iyidir. Ekran koruyucu bulabildiniz mi benim ekran çizildi hemen gorilla glass 5 falan hikaye galiba
Benim üzerin de koruyucu jelatin ile geldi. Ama tamper cam değil ince jelatin işimi görüyor şimdilik karışmadım. Ama lensus marka nano teknoloji cam aldım yedekte bekliyor deneme şansım olmadı.

ali_cal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note5
Konular
2
Benim üzerin de koruyucu jelatin ile geldi. Ama tamper cam değil ince jelatin işimi görüyor şimdilik karışmadım. Ama lensus marka nano teknoloji cam aldım yedekte bekliyor deneme şansım olmadı.
Benim kalktı orjinali lensun sipariş verdim vende ön arka bakalım gelince deneyeceğim

ali_cal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note5
Konular
2
Deneyince bilgi verin hocam. Ben sadece ön kısım için aldım.
Bugün geldi taktım zorlanmadan. Orijinal kılıfı koruyucuyu kaldırmadı ilerde kavislerden kalkma yapmazsa fena değil üstündeki orijinal koruyucunun hemen hemen aynısı ilk 24 saat tam yapışma süresiymiş bakalım deneyeceğim

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Bugün geldi taktım zorlanmadan. Orijinal kılıfı koruyucuyu kaldırmadı ilerde kavislerden kalkma yapmazsa fena değil üstündeki orijinal koruyucunun hemen hemen aynısı ilk 24 saat tam yapışma süresiymiş bakalım deneyeceğim
İyi hayırlı olsun.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Arkadaşlar güncellemeleri otomatik alacaz değil mi.

Üst Alt