Yardım mi 10 umi bricked.profesyonel yardıma ihtiyacım var.

selmanla1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selmanla1
Cihazım
mi 10
Konular
1
merhaba.öncelikle olayı anlatayım.müşteri telefona twrp yüklemem için getirdi.bende bootloader açtım twrp yükledim.yeniden başlatınca twrp silindi.bende india yazılımını yükledim.yüklemeden sonra telefonu açmaya çalıştım açılmadı.tuş takımları ile reset denedim olmadı.qulcom moda almak istedim olmadı.fastboot moda girmiyor.neyse kapağı açıp test pointe aldım.dft pro ile yazılım atmaya çalıştım loader yüklendi deyip kalıyor orda.umt de denedim hata verdi.ufi dongledan da olmadı.uzaktan bağlantı yaptırıp yetkili hesaptan mi flash ile global yazılımı yüklettim.batarya bitik açılır dediler.sonra bataryayı dışarıdan doldurdum.gene açılmadı.ufi dongledan kredi aldım 4 adet yazılım denedim.india global eea rusia falan gene en ufak bir tepki yok.bataryayı çıkardığım zaman 0.20 amper değer çekip bırakıyor.bataryayı taktığım zaman hiç değer yok.acaba şarj yazılımı vardıda o mu silindi.çünkü yazılımdan önce en ufak bir problemi yoktu.3 gün twrp yüklemeye çalıştım.açtım kapattım.bir çok yerden yazılım indirip atıyrum ama her seferinde 5 kredi gidiyor ve sonuç sıfır.başına böyle bir olay gelen oldu mu.attığım yazılım şarj entegresini mi bozdu.aklıma bir şey gelmiyor.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
DFT nin bu cihaza yazılım atmaya çapı yetmez auth isteyen bir cihazdır :) Ufi zaten super.img yi yazamaz onunla yazılım attıysanızda kredi boşa gitmiştir. Mi flash ile doğru şekilde yetkili hesap ile yazılım atıldı ve açılmadıysa sorun donanımsal olabilir.

Üst Alt