Soru mi 10 ultra twrp de kaldım

spawn1321

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 10 ULTRA
Konular
49
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
eu rom, 13.0.4.0
Telefon Modeli
Mi 10 ultra
Bootloader Kilidi
Açık
mi 10 ultra cihazımda 13.0.4.0 rom kuruluydu, cihaz kasıyor ve donuyordu twrp den sıfırlama yaptım( dalvik-cache-data) ancak sonrasında sistem komple gitti ve cihaz sürekli twrp de açılıyor , twrpden rom da yüklüyorum mi flash ile de rom yüklüyorum ancak cihaz sürekli twrp de açılıyor , sorun nedir nasıl çözerim

halanze56

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10 ultra
Konular
8
mi 10 ultra cihazımda 13.0.4.0 rom kuruluydu, cihaz kasıyor ve donuyordu twrp den sıfırlama yaptım( dalvik-cache-data) ancak sonrasında sistem komple gitti ve cihaz sürekli twrp de açılıyor , twrpden rom da yüklüyorum mi flash ile de rom yüklüyorum ancak cihaz sürekli twrp de açılıyor , sorun nedir nasıl çözerim
Veriyi biçimlendir

Oyla:

Yakupcan03

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup can
Cihazım
note 10 pro
Konular
7
Veri biçimlendir sistem başlamazsa twrp rom indir bilgisayardan romu telefona telefonun hafızası bilgisayarda gözükmeyebilir twrp üzerinde backcup kısmından küçük birşeyin yedeğini al gözükecektir ve imei(efs) ve modem yedeğini kesinlikle al eu rom kurduktan sonra silinebiliyor
Not: Attığın dosyaları yükle yerinde bulazsan baştan aşağı dosyları karıştır dosyların birinin içinde oluyor
Not 2: rom yükledikten sonra veriyi yine biçimlendir ve yedekleri al silinebiliyor

Oyla:

spawn1321

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 10 ULTRA
Konular
49
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Veri biçimlendir sistem başlamazsa twrp rom indir bilgisayardan romu telefona telefonun hafızası bilgisayarda gözükmeyebilir twrp üzerinde backcup kısmından küçük birşeyin yedeğini al gözükecektir ve imei(efs) ve modem yedeğini kesinlikle al eu rom kurduktan sonra silinebiliyor
Not: Attığın dosyaları yükle yerinde bulazsan baştan aşağı dosyları karıştır dosyların birinin içinde oluyor
Not 2: rom yükledikten sonra veriyi yine biçimlendir ve yedekleri al silinebiliyor
bu sorun cihazın global veya Çin cihazı ile olmasıyla alakalı olabilir mi peki

Oyla:

Yakupcan03

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup can
Cihazım
note 10 pro
Konular
7
bu sorun cihazın global veya Çin cihazı ile olmasıyla alakalı olabilir mi peki
Çin cihazı ise çin romu global ise global rom indirmen gerek arkasında ce yazıyorsa globaldır veriyi biçimlendirmessen geri twrp ye atar

Oyla:
Üst Alt