Yardım Mİ 10 T Pro AÇILMIYOR

Mustafa Erkann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
bilmiyorum
Telefon Modeli
Mi 10 T Pro
Bootloader Kilidi
Açık
xiomi 10 t pro durduk yere kapandı ve sureklı kendını yenıden baslattı mı logosunda kalıyor sonra tekrar kapanıp aynı donguye gırıyor recovery menüsünden reboot yaptım olmadı en az 10 defa denedim 2-3 kere format attım mi logosunda durup kendını hemen yenıden baslatıyor sarj bitene kadar daha öncede benzer bir durum yaşamıştım 1-2 hafta sonunda kendiliğinden açılıvermişti sorun ne olabilir benzer sorunları yaşayanlar varsa öneri ve çözüm fikri verir misiniz? teşekkür ederim...

halanze56

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10 ultra
Konular
8
xiomi 10 t pro durduk yere kapandı ve sureklı kendını yenıden baslattı mı logosunda kalıyor sonra tekrar kapanıp aynı donguye gırıyor recovery menüsünden reboot yaptım olmadı en az 10 defa denedim 2-3 kere format attım mi logosunda durup kendını hemen yenıden baslatıyor sarj bitene kadar daha öncede benzer bir durum yaşamıştım 1-2 hafta sonunda kendiliğinden açılıvermişti sorun ne olabilir benzer sorunları yaşayanlar varsa öneri ve çözüm fikri verir misiniz? teşekkür ederim...
Twrp den yeniden rom kurmalısın..

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Eğer durduk yer kapandıysa ve kendiliğinden bir süre sonra düzeliyorsa anakart sorunu da olabilir. Fastboot üzerinden temiz şekilde bir rom kurun, bir süre deneyin eğer yine aynı sorun oluyorsa donanımla ilgilidir.

Oyla:

Mustafa Erkann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer durduk yer kapandıysa ve kendiliğinden bir süre sonra düzeliyorsa anakart sorunu da olabilir. Fastboot üzerinden temiz şekilde bir rom kurun, bir süre deneyin eğer yine aynı sorun oluyorsa donanımla ilgilidir.
hocam telefonun mikrofunu çalışmadığı için telefoncuya goturmustuk anakartı arızalı demişti mikrafon bazen ses veriyor bazende vermiyordu sonra böyle sorunlar çıktı Rom dediğiniz şey nedir hocam nasıl kurarım nasıl yaparım bir de eğer rom kurdum diyelim cihaz yurtdışı sonradan imei atıldı rom işleminden sonra imei uçar mı?

Oyla:

Zort-sama

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ZORT
Cihazım
Redmi note 5
Konular
24
hocam telefonun mikrofunu çalışmadığı için telefoncuya goturmustuk anakartı arızalı demişti mikrafon bazen ses veriyor bazende vermiyordu sonra böyle sorunlar çıktı Rom dediğiniz şey nedir hocam nasıl kurarım nasıl yaparım bir de eğer rom kurdum diyelim cihaz yurtdışı sonradan imei atıldı rom işleminden sonra imei uçar mı?
hocam twrp ile hiç uğrasmak istemiyorsanız xiaomitoolv2 ile kurabilirsiniz fastboot moduna alın (ses kısma ve güç tuşu ) uygulamayı açın o driverları yüklicek sonra my phone bricked yazısı var ona tıklayın ve telefon modelini seçin ondan sonra güncel yazılımı kurar imei gidermi kalırmı bilmiorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam twrp ile hiç uğrasmak istemiyorsanız xiaomitoolv2 ile kurabilirsiniz fastboot moduna alın (ses kısma ve güç tuşu ) uygulamayı açın o driverları yüklicek sonra my phone bricked yazısı var ona tıklayın ve telefon modelini seçin ondan sonra güncel yazılımı kurar imei gidermi kalırmı bilmiorum
isterseniz videolarıda var onları izleyebilirsiniz

Oyla:

Mustafa Erkann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

isterseniz videolarıda var onları izleyebilirsiniz
eyvallah hocam denemeyi düşünüyorum

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Bu cihazlarda IMEI silinmez. Sorununuz rom kaynaklı durmuyor hiç kurcalamayın ve uğraşmayın, zaten telefoncu da söylemiş anakart arızası olduğunu. Güvenilir bir telefoncuya götürüp ona da baktırın.

Oyla:
Üst Alt