Çözüldü Mi 10 T FPS SORUNU pubg mobile

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Çözüm sunulmuş, root yoksa aşağıdaki yöntemi deneyin.
Aslında sorunun çözümü Game Turboda mevcut. Başka hiçbir şey gerekmiyor.

Oyun için pil optimizasyonunu kısıtlama yok yapın .
Game Turbo ayarlarındaki pil ve performans optimizasyonu ayarını açın oyun ayarlarındaki otomatik grafik ayarını kapatın.

Normalde COD oynarım denemek için bu şekilde tam 1,5 saat PUBG oynadım az önce 85 FPS altına düşmedi hiç 85-90 hep. Cihaz yanıyor ama oyun sever arkadaşlar bu şekilde aradığını bulabilir .

eu 12.0.12 ile denendi .

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Yok mu yardım edecek kimse
Merhaba
Mi 10T kullanmayı bırakalı uzun zaman oldu ancak geçmişte yaptığım paylaşımlar hala aktif.

SD 865 artık oyun için biraz eskidi doğrusu. 90 fps almak için termal modül kullanmak gerekiyor. Cihazınızda magisk varsa aşağıda linki attığım mesajda verdiğim modülü kullanmanız yeterli. Modül sonrası 60 fpse düşüş sorunu yaşanmaz ancak normalde cihaz kendini 60 fpse soğumak için düşürür. Sabit 90 fps daha fazla ısınma demek bunu unutmayın.

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Merhaba
Mi 10T kullanmayı bırakalı uzun zaman oldu ancak geçmişte yaptığım paylaşımlar hala aktif.

SD 865 artık oyun için biraz eskidi doğrusu. 90 fps almak için termal modül kullanmak gerekiyor. Cihazınızda magisk varsa aşağıda linki attığım mesajda verdiğim modülü kullanmanız yeterli. Modül sonrası 60 fpse düşüş sorunu yaşanmaz ancak normalde cihaz kendini 60 fpse soğumak için düşürür. Sabit 90 fps daha fazla ısınma demek bunu unutmayın.

Rootsuz bir yolu yok mu PC yokta

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Rootsuz bir yolu yok mu PC yokta
Maalesef rootsuz çözümler tam anlamıyla yetmiyor artık. Magisk delta veya kernelsu deneyin banka uygulaması vs uyarı vermez.
BL kilidi açıksa bilgisayar olmadan Otg ile de TWRP kurulur daha önce bunun için bir konu paylaştım profilime bakın.

Üst Alt