Yardım Mi 10 pro global rom sonrası sebeke sorunu

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18
sevgili arkadaşlar bugun enteresan bir durumla karşılaştım mi 10 pro eu rom yüklü iken şebeke sorunu yok lakin stock global ve ya EEA rom yüklendiğinde şebeke vermiyor.başına gelen varmı?çift simden tek sime düşüyor.1sim hat okuyor şebeke vermiyor ikinci sim hak getire :)

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
sevgili arkadaşlar bugun enteresan bir durumla karşılaştım mi 10 pro eu rom yüklü iken şebeke sorunu yok lakin stock global ve ya EEA rom yüklendiğinde şebeke vermiyor.başına gelen varmı?çift simden tek sime düşüyor.1sim hat okuyor şebeke vermiyor ikinci sim hak getire :)
Sebebini söyleyim global romda tek hat geçiyor bu yüzden çalışmıyor o telefonu ya china stable de kullanacaksınız ya da eu

Oyla:

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18
Sebebini söyleyim global romda tek hat geçiyor bu yüzden çalışmıyor o telefonu ya china stable de kullanacaksınız ya da eu
ben bu işi çözerim usta hazır elimde cihaz varken kayıt işinede bakayım qcn efs bi yokluyayım:)

Oyla:

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
ilk global rom yüklü bir mi 10 telefon satın aldım. xioami.eu'den global geçişi yapsam şebeke sorunu çıkar mı? galiba bu böyle sorunu oldu.

Oyla:

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18
ilk global rom yüklü bir mi 10 telefon satın aldım. xioami.eu'den global geçişi yapsam şebeke sorunu çıkar mı? galiba bu böyle sorunu oldu.
mi 10 ile ilgili bir sıkıntı yok ustam.cift sim aktıf olsun istiyorsan hindistan stok romunu yükle cift sim olarak kulanırsın tabi bide cift sim tepsisi lazım olacak.yok tek sim ile devam etmek istiyorsan global yazılımı yükle devamkeee:)

Oyla:

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
mi 10 ile ilgili bir sıkıntı yok ustam.cift sim aktıf olsun istiyorsan hindistan stok romunu yükle cift sim olarak kulanırsın tabi bide cift sim tepsisi lazım olacak.yok tek sim ile devam etmek istiyorsan global yazılımı yükle devamkeee:)
Peki, IMEI 2 repair yapılmış olan cihaz global geçişi yapsam sorunu çıkar mı?

Oyla:

Zeyd bin İbrahim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi mi8 lite
Konular
1
Aynısı ben de de oluyor ya

Oyla:

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
9
Aynısı ben de de oluyor ya
Mi 10 pro için sunulmuş global orjinal çift şebeke çalıştıran bi stok rom yok arkadaşlar.
Şu an icin tek seçenek çift hattı aktifleyen geliştirici yazılımları. EU gibi.
Bu cihaz Çin hariç diğer ülkelere tek hat ile kullanılacak yazılımla sunulmuş.

Oyla:

Zeyd bin İbrahim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi mi8 lite
Konular
1
Hocam EEA rom yükledim şebeke yok çözüm nedir acaba global de yükledim şebeke yok mi 10 pro cihazım yardım lütfen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tek hat olsun sıkıntı yok lakin rom olarak global yada EEA olsun isterdim

Aynen başıma geldi maalesef çözümünü bilen varmı acaba

ben bu işi çözerim usta hazır elimde cihaz varken kayıt işinede bakayım qcn efs bi yokluyayım:)
Bulursanız bizimle paylaşın lütfen teşekkürler

Son düzenleme:
Oyla:

yildirimgokhantas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
5
Hocam mi 10 cihazim var
İmei kaydi yapilmadi
Telefon avusturyadan geldi
Tek sim tepsisi var ve tek sim numarasi var
Bu cihaza imei yazilabilir mi
Diger sorum telefonun interneti sikintisiz cekiyor , ancak beni arayanlar cogu zaman telefonuma ulasamiyor. Kapali caliyor.
Sebebini biliyor musunuz

Oyla:
Üst Alt