Rom Mi 10 Pro Avrupa (EEA) Kararlı v11.0.10.0 QJAEUXM İndirme Bağlantısı

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi 10 Pro Avrupa (EEA) Kararlı v11.0.10.0 QJAEUXM

Güncelleme Yöntemleri

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

OTA İndirme Bağlantısı ;

Recovery İndirme Bağlantısı ;

Fastboot İndirme Bağlantısı ;

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.

Son düzenleme:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Fastboot indirme bağlantısı konuya eklenmiştir.

denizkhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Deniz
Cihazım
HTC One M7
Konular
0
Üstadım merhaba,
Cihazımda şu anda Miui12 20.5.14(weekly) sürümü yüklü. Bu kararlı rom sürümünü yüklemek için linkten indirip twrp ile yüklemek yeterli olur mu.?
Çok teşekkürler.

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Üstadım merhaba,
Cihazımda şu anda Miui12 20.5.14(weekly) sürümü yüklü. Bu kararlı rom sürümünü yüklemek için linkten indirip twrp ile yüklemek yeterli olur mu.?
Çok teşekkürler.
Recovery dosyasını indirip twrpden kurabilirsiniz hocam

denizkhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Deniz
Cihazım
HTC One M7
Konular
0
Recovery dosyasını indirip twrpden kurabilirsiniz hocam
Teşekkürler kardeşim. Peki kardeşim twrp menüde işlem sıralamasını yazar mısınız lütfen. Temiz bir kurulum sonrası yedeği geri yüklemek için temizlemek gereken seçenekler hangisidir.?

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Teşekkürler kardeşim. Peki kardeşim twrp menüde işlem sıralamasını yazar mısınız lütfen. Temiz bir kurulum sonrası yedeği geri yüklemek için temizlemek gereken seçenekler hangisidir.?
Temiz kurulum yapmak için wipe kısmından advanced wipeı seçin hocam oradaki seçeneklerden system-data-cache-dalviki temizleyin sonra geri gelip install kısmından indirdiğiniz zip uzantılı recovery rom dosyasını seçin :)

denizkhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Deniz
Cihazım
HTC One M7
Konular
0
Temiz kurulum yapmak için wipe kısmından advanced wipeı seçin hocam oradaki seçeneklerden system-data-cache-dalviki temizleyin sonra geri gelip install kısmından indirdiğiniz zip uzantılı recovery rom dosyasını seçin :)
Üstadım son sorum, bu kararlı rom güncelleme alır mı.? Yoksa yine böyle beta veya deneme sürümleri ile bu süreç devam eder mi.?
Teşekkürler.

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Üstadım son sorum, bu kararlı rom güncelleme alır mı.? Yoksa yine böyle beta veya deneme sürümleri ile bu süreç devam eder mi.?
Teşekkürler.
Otadan güncelleme alacaktır hocam. Ayarlardan sorguladığınızda geldiği zaman görünür :)

denizkhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Deniz
Cihazım
HTC One M7
Konular
0
Otadan güncelleme alacaktır hocam. Ayarlardan sorguladığınızda geldiği zaman görünür :)
Üstadım tekrar rahatsız ediyorum kusuruma bakma,
Dün Rom yükleme işlemini gerçekleştirdim. Öncelikle bu noktada, benim büyük bir yanlış anlama hatamdan kaynaklı bir başlangıç yaptığımı söylemeliyim. Şöyle ki Miui12'den Miui11'e inmek oluyor bu yaptığım ve ben bu kararlı Avrupa romunun da Miui12 olduğunu sanmıştım. Sadece sürüm yükseltiyorum mantığı ile yaklaşmıştım ama bu büyük hata imiş, anladım.
Şimdi geldiğim noktada cihazımda Avrupa (EEA) Kararlı v11.0.10.0 QJAEUXM rom yüklü ancak cihaz sim kartı görmüyor. Ben tekrar Miui12 v20.5.14 yüklemek istediğimde ise TWRP menüye ulaşamadığımı ve cihazın sürekli Main Menü'de kaldığını gördüm.
Şu anda da cihaz bu durumda.
Şayet bilginiz varsa sizden ricam tekrar Miui12 v20.5.14 romu nasıl yükleyebileceğimi ve cihazı TWRP moduna nasıl döndürebileceğimi bana çok acemi birine anlatır gibi anlatmanız.
Cihaz hafızasına romu attım ancak main menü'den çıkıp, twrp'ye gidip yükleme yapamıyorum.
Tekrar kusuruma bakmayın.

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Üstadım tekrar rahatsız ediyorum kusuruma bakma,
Dün Rom yükleme işlemini gerçekleştirdim. Öncelikle bu noktada, benim büyük bir yanlış anlama hatamdan kaynaklı bir başlangıç yaptığımı söylemeliyim. Şöyle ki Miui12'den Miui11'e inmek oluyor bu yaptığım ve ben bu kararlı Avrupa romunun da Miui12 olduğunu sanmıştım. Sadece sürüm yükseltiyorum mantığı ile yaklaşmıştım ama bu büyük hata imiş, anladım.
Şimdi geldiğim noktada cihazımda Avrupa (EEA) Kararlı v11.0.10.0 QJAEUXM rom yüklü ancak cihaz sim kartı görmüyor. Ben tekrar Miui12 v20.5.14 yüklemek istediğimde ise TWRP menüye ulaşamadığımı ve cihazın sürekli Main Menü'de kaldığını gördüm.
Şu anda da cihaz bu durumda.
Şayet bilginiz varsa sizden ricam tekrar Miui12 v20.5.14 romu nasıl yükleyebileceğimi ve cihazı TWRP moduna nasıl döndürebileceğimi bana çok acemi birine anlatır gibi anlatmanız.
Cihaz hafızasına romu attım ancak main menü'den çıkıp, twrp'ye gidip yükleme yapamıyorum.
Tekrar kusuruma bakmayın.
Hocam şuradan twrp yükleyin sonra MIUI 12 romunu üstte yazdığım şekilde temiz kurun Recovery - Xiaomi Mi 10 Pro - Twrp 3.3.1-0703 Tek Tuş Yükleme Aracı

Üst Alt