Soru mi 10 mu yoksa s20 mi

İsmail berat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail Berat
Cihazım
Xıaomi mi 9
Konular
88
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
.
Telefon Modeli
.
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
lütfen ciddi cevap verin çok ikilemede kaldım :(

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
hocam net bir cevap mi 10... samsung artık Türkiye de istediği gibi at koşturamıyor... ama garantili mi garantisiz mi alacaksın bu da önemli. garantili alacaksan mi10 şu an ki fiyatını hak etmiyor... en düşük modeli Türkiye de 8bin en basit bir su ve toza dayanıklılığı bile yok... yurt dışı alıp imei işlemi yapacaksan mi 10 al ki şu an imei işlemi de çözülemedi... bunları göz önüne al... kameraya da önem veriyor isen mi 10 pro al...

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Türkiye garantili alınacaksa ikisi arasında tek seçenek s20 olur. 108mpx gibi şeylere aldanmayın, sağlamına denk geldiniz mi s20 kullanması daha keyifli ve konforlu olacaktır. Bazı s20 / s20 plus modellerinde sorunlar bitmediği söyleniyor ancak aynı şekilde fazlasıyla memnun olanlarda var.

Ayrıca herşey bir yana bir çok insan Xiaomi markasını f/p olduğu için mecburiyetle seçiyor ve kullanıyor. Yoksa Türkiye'de 7-8 bin veripte Xiaomi alacak adamdan süphe ederim.

Oyla:

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Türkiye garantili alınacaksa ikisi arasında tek seçenek s20 olur. 108mpx gibi şeylere aldanmayın, sağlamına denk geldiniz mi s20 kullanması daha keyifli ve konforlu olacaktır. Bazı s20 / s20 plus modellerinde sorunlar bitmediği söyleniyor ancak aynı şekilde fazlasıyla memnun olanlarda var.

Ayrıca herşey bir yana bir çok insan Xiaomi markasını f/p olduğu için mecburiyetle seçiyor ve kullanıyor. Yoksa Türkiye'de 7-8 bin veripte Xiaomi alacak adamdan süphe ederim.
Hocam ile aynı görüşteyim

Oyla:

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
xiaominin hangi modeli olursa olsun türkiye garantili almak mantıklı değil. telefonların global romları istenilen performansı vermiyor bl kilit açıp işlem yapmadıkca xiaomi sıkıntılı..

Oyla:

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
xiaominin hangi modeli olursa olsun türkiye garantili almak mantıklı değil. telefonların global romları istenilen performansı vermiyor bl kilit açıp işlem yapmadıkca xiaomi sıkıntılı..
Hocam öyleyse RN8 için hangi romu önerirsiniz

Oyla:

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Bu seçeneklerin dışına çıkılabilecekse, ikinci elde değer kaybetmeyen malum markanın telefonunu da alternatif olarak düşünebilirsiniz.

Oyla:

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
İkisi arasında kalmış olsaydım donanım kadar yazılımı da düşünürdüm. Xiaomi yazılım konusunda hangi noktada bunu herkes biliyor.

Oyla:

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Fiyatlar inanılmaz seviyelere geldi artık. En mantıklısı yurtdışı cihaz almak. O yüzden yurtdışı Mi 10 öneririm.

Oyla:
Üst Alt