Rehber Mi 10 Lite Zoom VoLTE/VoWIFI Aktif Etme

caretta77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Mi 10 Lite Zoom
Konular
2
Teşekkürler hocam, dediğiniz gibi yaptım volte aktif ilk açtığımda şebeke hemen geldi, yalnız volte aktifken SMS göndermiyor onu nasıl düzeltebiliriz
Böyle bir hatayla daha önce karşılaşmadım açıkçası. Ama şöyle bir deneme yapabilirsiniz.
Arama kısmına *#*#4636#*#* yazın, telefon bilgisi 2 yi seçip (sim 2 de ise ) açılan kısımın en altında bulunan SMSC kısmına önce yenile deyip güncelle deyin. Operatörünüzün sms hizmet numarası güncellenecektir. Birde bu şekilde deneyin. Başka bi fikrim yok açıkçası.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-02-06-20-03-30-830_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-02-06-20-03-30-830_com.android.settings.jpg
    275,4 KB · Görüntüleme: 21

erhan52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
mi5s
Konular
5
Merhabalar, mi 10 lite zoom cihazımda volte aktif vowifi açık olduğu halde çalışmıyor. Bu işlemleri yaparsam sorunum düzelir mi? Ayrıca telefonun hafızası dolu bilgilerim gider mi? Bu konuda yardımcı olur musunuz

caretta77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Mi 10 Lite Zoom
Konular
2
Merhabalar, mi 10 lite zoom cihazımda volte aktif vowifi açık olduğu halde çalışmıyor. Bu işlemleri yaparsam sorunum düzelir mi? Ayrıca telefonun hafızası dolu bilgilerim gider mi? Bu konuda yardımcı olur musunuz
merhaba biraz geç oldu ama bu işlemleri doğru bi şekilde yaparsanız düzelir evet. sıfırlama falan olmaz hafızadan bi şey silinmez

Üst Alt