Çözüldü Mi 10 Lite zoom sürekli yeniden başlıyor.

mfugur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 se
Konular
2
İlk başlangıçta miui 12 stabil eu sürüm yüklüydü .roottu şuydu buydu derken göçtü.Acaba kurtarırmı diye Flashtool ile çin miui 11 stabil romu yüklendi ve döngüye girdi.
Kilit açık twrp yüklenebiliyor kalıcı olmuyor.twrp den temiz kurulum yapılsa da fastboot çin romu kursanda döngü devam ediyor.twrp ile rom kurunca ilk yeniden başlamada cince recovery açılıyor ve restart döngü devam ediyor.
ARB 1 görünüyor.Bir yerde current anti ver 1 ve üstü rom yüklemem gerektiğini okudum ama böyle bir rom bulamadım.
bulduğum tüm romların "current_antı_ver:0" Bu durumda ne yapabilirim.Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirler mi.Şimdiden teşekkürler.

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Hangi versiyon eu romu kurmayı deniyorsunuz,

Oyla:

mfugur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 se
Konular
2
Hangi versiyon eu romu kurmayı deniyorsunuz,
Miui 12 haftalık ve kararlı romların birkaçını denedim olmadı.(sorun başlamadan önce kurulabiliyordu ve sıkıntı olmamıştı)Flastool veya twrp ile sorunsuz olarak rom yükleme işlemi bitiyor.(twrp ile format+Wipe işlemleri dahil)(Flashtool ile "flash_all.bat" seçeneğiyle) ama sonuç aynı.
Misal fastboot tan twrp yi kurup format data ve tüm wipe işlemlerini yapıp rom yüklemeden yeniden başlatınca yine döngü devam ediyor.Oysa OS yüklü değil uyarısı vermesi gerekmezmiydi..
Yani iki twrp sürümü var ikisi de işe yaramıyor.
Fastboot kodlarıyla bazı "partition"ları silmeyi denedim yazma koruma olduğu uyarısını aldım.Başka ne yapabilirim bilmiyorum.

Oyla:

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
12.0.4 eu stabil romu twrp yi kurar kurmaz direkt yüklemeyi dener misiniz

Oyla:

mfugur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 se
Konular
2
Son durumu bootloder kilitlendi.Son sürüm stabil çin romu yüklü.Yine tam açılacakken yeniden başlıyor.Çince racovery ve fastboota giriyor.
Flashtool pro ile mi asistan üzerinden son sürüm recovery rom da yüklendi sonuç aynı.
Uzaktan erişimle Yetkili hesapla kilit açılıp,twrp yüklenebilirmi acaba.(yapabilecek arkadaş varsa ücretini karşılarım)
(Aynı model Başka bir cihazın twrp yedeğiyle kurtarmaya çalışacağım)

Oyla:

Afatsumsene22

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi8se
Konular
0
İlk başlangıçta miui 12 stabil eu sürüm yüklüydü .roottu şuydu buydu derken göçtü.Acaba kurtarırmı diye Flashtool ile çin miui 11 stabil romu yüklendi ve döngüye girdi.
Kilit açık twrp yüklenebiliyor kalıcı olmuyor.twrp den temiz kurulum yapılsa da fastboot çin romu kursanda döngü devam ediyor.twrp ile rom kurunca ilk yeniden başlamada cince recovery açılıyor ve restart döngü devam ediyor.
ARB 1 görünüyor.Bir yerde current anti ver 1 ve üstü rom yüklemem gerektiğini okudum ama böyle bir rom bulamadım.
bulduğum tüm romların "current_antı_ver:0" Bu durumda ne yapabilirim.Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirler mi.Şimdiden teşekkürler.
Selamün aleyküm reis bende de aynı sorun oldu çözebilen var mi çözdün mü

Oyla:
Üst Alt