Çözüldü mi 10 lite hard brick

sefagler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
2
merhabalar fastboot moddayken miui 13 yükleme işlemini başlattım usb kendini tanımamaya başlayıp bir anda telefon kapandı. daha da açılmadı. arka kapağı söktüm pili çıkarıp taktım ama tepki yok. bilgisayar felanda görmüyor ne yapmam lazım

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
merhabalar fastboot moddayken miui 13 yükleme işlemini başlattım usb kendini tanımamaya başlayıp bir anda telefon kapandı. daha da açılmadı. arka kapağı söktüm pili çıkarıp taktım ama tepki yok. bilgisayar felanda görmüyor ne yapmam lazım
Edl modda stock rom atılacak ama sizin yapacağınız bir işlem değil ücretli destek talebinde bulunun veya servis hizmeti veren çevrenizde bir yere başvurun hocam

Oyla:

sefagler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
2
yardımlarınız için öncelikle teşekkür ederim. cihazı uzun uğraşlar sonucu pc ye göstermeyi başardım şuan rom indiriyorum inşallah olur

Oyla:

TRMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sulhi
Cihazım
Mi 10 Lite
Konular
12
yardımlarınız için öncelikle teşekkür ederim. cihazı uzun uğraşlar sonucu pc ye göstermeyi başardım şuan rom indiriyorum inşallah olur

hocam nasıl yaptığınızı anlatırsanız, ileride bu problemi yaşayacak olanlara yardımcı olmuş olacaksınız.

Oyla:

sefagler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
2
hocam nasıl yaptığınızı anlatırsanız, ileride bu problemi yaşayacak olanlara yardımcı olmuş olacaksınız.
Cihazın arka kapağını açtım ses açma ve kısma tuşlarının hemen orda 2 adet test point noktası batarya söküp oraya kısadevre verdim ve PC port verdi.
Daha sonra mifrim sitesinden çin versiyon MIUI 13 indirdim. ( Eu 13 yaparken brick olmuştu).
Facebook'tan bir arkadaş sağolsun Xiaomi King tool 1.6 üzerinden kredisi varmış 4 kredi ile çin romunu flashladık. Cihaz canlanır canlanmaz botloadere aldık
Daha sonra miui 13 eu romu kurup tertemiz şekilde canlandırdık.
IMEI uçmadı. İşin garip tarafı bi kaç uygulamamın dataları da duruyordu.

Oyla:
Üst Alt