Yardım Mi 10 lite Android 11 Uyumlu TWRP

Muslaf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 10 lite 5g
Konular
3
Merhaba arkadaslar, mi 10 lite 5g kullanicisiyim. Android 11 tabanli 12.1.3 surumune guncelledim ardindan twrp ve root gitti. Android 10 miui 12.0.3'de kullandigim twrp'yi yukledigimde karisik dosya isimleri cikti ve dolayisiyla root yapamadim. Android 11 ve 12.1.3 uyumlu twrp dosyasini nereden bulabilirim? Bakmadigim yer kalmadi. Yardimci olursaniz cok sevinirim. Onereceginiz twrp .zip degil de .img dosyasi olmali cunku twrp uzerinden degil adb uzerinden komutla yukleyebilirim sadece. Yardimci olacak herkese simdiden tesekkur ederim.

AdemBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
note 9s 128 gb
Meslek
Muhasebe Yönetici
Konular
42
aradıgınız galiba bu

Muslaf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 10 lite 5g
Konular
3
aradıgınız galiba bu

maalesef hocam bunu da denedim fakat aynı.

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17
Merhaba arkadaslar, mi 10 lite 5g kullanicisiyim. Android 11 tabanli 12.1.3 surumune guncelledim ardindan twrp ve root gitti. Android 10 miui 12.0.3'de kullandigim twrp'yi yukledigimde karisik dosya isimleri cikti ve dolayisiyla root yapamadim. Android 11 ve 12.1.3 uyumlu twrp dosyasini nereden bulabilirim? Bakmadigim yer kalmadi. Yardimci olursaniz cok sevinirim. Onereceginiz twrp .zip degil de .img dosyasi olmali cunku twrp uzerinden degil adb uzerinden komutla yukleyebilirim sadece. Yardimci olacak herkese simdiden tesekkur ederim.
Aynı sorun bende de çözemedim gitti

Üst Alt