Yardım Mi 10 Lite 5g yanlı rom yükledim

Komikanizm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
aaa
Cihazım
aaa
Konular
1
Merhaba değerli forum üyeleri,
Mİ 10 Lite telefonuma root yaparken twrp ekranında yanlılıkla sistemi çökerttim. İçindeki yazılım silindi. Yeni yazılımı orjinal siteden indirdim fakat reboot ekranı açılıp sürekli u hatayı veriyor " This MIUI version can't be installed on this device." Böyle bir hata veriyor. Versiyon ile alakalı. Cihazın bootloader kilidi açıktı. Şimdi bu yazılımı nasıl silebilirim. Yeni yazılımı nasıl yükleyebilirim.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam çok teşekkürler. Şuan kilit aç aktif halde. Bu butona bastığım zaman yazılım açılır hale gelir mi ne yapmam gerekiyor.
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim
bu cihazda bootloader kilidini siz açmadıysanız şuanda açılmaz hocam. Ama yinede programda yönergeleri takip edin 3 defa kilit aç a tıklıyacaksınız zaten. buzdağının görünen yüzü burası görünmeyen yüzünde ise masraf yatıyor üzülerek söylemek isterim :(

Oyla:

Komikanizm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
aaa
Cihazım
aaa
Konular
1
Benim asıl amacım şu an telefonun açılması. Doğru yazılımı nasıl yükleyebilirim . Eğer yazılımı yükledikten sonra telefon açılırsa Bootloader kilidini bir şekilde yine açarım. Ama şu an telefon açılmıyor.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Benim asıl amacım şu an telefonun açılması. Doğru yazılımı nasıl yükleyebilirim . Eğer yazılımı yükledikten sonra telefon açılırsa Bootloader kilidini bir şekilde yine açarım. Ama şu an telefon açılmıyor.
size yönetici arkadaş üstte gerekli bilgiyi vermiş zaten kilit açarsan yükler ve cihazınızı açarsınız, açamazsanız cihaz yetkili hesapla açılacak ve arka kapağıda açılacak..

Oyla:

Komikanizm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
aaa
Cihazım
aaa
Konular
1
size yönetici arkadaş üstte gerekli bilgiyi vermiş zaten kilit açarsan yükler ve cihazınızı açarsınız, açamazsanız cihaz yetkili hesapla açılacak ve arka kapağıda açılacak..
Yetkili hesap derken hocam ankarada bir yere götürüp cihazı öyle mi yaptırmam gerekiyor :(

Oyla:
Üst Alt