Soru Mi 10 kullanıcılarının dikkatine!

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
Yaklaşık 7 aydır kullanıyorum kullandığım rom eu stable12.5.5.0 böyle bir sorunla karşılaşmadım

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Hocam uygulama üzerine uzun basın ve uygulama bilgilerine girin sonra pil bölümüne girip pil optimize etmeyi kapatın hindistan rom kullanıyorum bende böyle bir sorun yok
Yaptım hocam, vallahi yaptım, her şeyi denedim. Olmuyor anlayamıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yaklaşık 7 aydır kullanıyorum kullandığım rom eu stable12.5.5.0 böyle bir sorunla karşılaşmadım
Mi 10 kullanıcılarına sordum neredeyse hiç birinde böyle bir sorun yok. Aklım kafam almıyor hocam.

başka bir tema seçip
sonra denediniz mi
bazen temadan yapıyor

Hocam tema kullanmıyorum, ama bazı temaların status bar özelliğini kullanıyorum. Hanı tema ayarlarında seçili temayı customize yapmak var ya. Oradan statusbarı değiştiriyorum. Ayrıca ikonları ve AOD ekranını da değiştiriyorum. Bunlar etki ede bilir mi?

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
Yaptım hocam, vallahi yaptım, her şeyi denedim. Olmuyor anlayamıyorum

Mi 10 kullanıcılarına sordum neredeyse hiç birinde böyle bir sorun yok. Aklım kafam almıyor hocam.

Hocam tema kullanmıyorum, ama bazı temaların status bar özelliğini kullanıyorum. Hanı tema ayarlarında seçili temayı customize yapmak var ya. Oradan statusbarı değiştiriyorum. Ayrıca ikonları ve AOD ekranını da değiştiriyorum. Bunlar etki ede bilir mi?
ben temayı değiştrimiştim geç geliyordu. aynı sorun olabilr sizde de bilemiyorum. yani ben yaşamıştım o sorunu .
eskisine döndürüp test edebilirsiniz

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
ben temayı değiştrimiştim geç geliyordu. aynı sorun olabilr sizde de bilemiyorum. yani ben yaşamıştım o sorunu .
eskisine döndürüp test edebilirsiniz
Hmm ilk defa duyuyorum bunu.O zaman deneyeceğim. Peki ikonlar etkileye bilirmi bu durumu?

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Arkadaşlar tekrar EU 12.5.5 Stabil kurdum. Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi hiç bir tema kurmadım

Gariptir ki, şimdiye kadar hiç bildirim sorunu olmadı. Hiç bir uygulamayı kill yapmak zorunda kalmadım. Whatsapp takır-takır çalışıyor. İnstagram ve Facebook da öyle. Bazen Messengerde oluyor ama çok az.

Sanırım sorunub kaynağı gerçekten temalarla alakalıydı. Kaç yıldır android kullanırım gördüğüm en garip neden bu yani. Xiaomi'yi tebrik ederim, yine şaşırtdı beni.

Neyse biraz daha kullanayım, bakalım aynı sorunlar tekrar olacak mı, sonucu konuda belirteceğim.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
Arkadaşlar tekrar EU 12.5.5 Stabil kurdum. Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi hiç bir tema kurmadım

Gariptir ki, şimdiye kadar hiç bildirim sorunu olmadı. Hiç bir uygulamayı kill yapmak zorunda kalmadım. Whatsapp takır-takır çalışıyor. İnstagram ve Facebook da öyle. Bazen Messengerde oluyor ama çok az.

Sanırım sorunub kaynağı gerçekten temalarla alakalıydı. Kaç yıldır android kullanırım gördüğüm en garip neden bu yani. Xiaomi'yi tebrik ederim, yine şaşırtdı beni.

Neyse biraz daha kullanayım, bakalım aynı sorunlar tekrar olacak mı, sonucu konuda belirteceğim.

Tekrar sorun olacağını sanmıyorum

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1

Bu tip sorunlarda en iyi yol en başa dönüp fastboot rom romu flaşlayın sonra yeniden istediniz twrp rom vs kurun genelde çoğu sorun çözülür

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Arkadaşlar 3-4 gündür sorun tekrar yaşanıyor. Stok temayı kullanıyorum. Anlayamıyorum. Cihaz resmen çöp durumda, bildirimler gelmiyor sinir oluyorum. MİUİ 13 çıkınca düzelir diyordum, onun da bu gün felan çıkacağı söyleniyordu, sanırım ağustosa kaldı. Artık cihazı acilen satmayı düşünüyorum. Stok romda da aynı sorun var.

Üst Alt