Yardım Mi 10 cihazım fastboot takılı kaldı

Lazisto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Celal
Cihazım
Note6 Pro
Konular
3
Peki cihaz eu versiyondu şimdi global yüklemem sorun çıkarır mı
Olmaz hocam. İmei gitmesi için sizin direk cihazın kendi ayarlarında fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanız gerek. Twrp ile yapılan işlemler de yada rom atarken imei uçmaz.

Tony Montana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi 10
Konular
0
Bu android 11 dolayisiyla bu sekilde problemler oluyor.bBenim uyguladigim yönteme göre telefonu açabilirsiniz.

Telefon açılırken volume up + volume down tuşlarına 2. titreşimi hissedene kadar basın ve bırakın. Çince açılacak sayfada önce koyu yeşili sonra en alttaki seçeneği seçin. Telefon açılır.

Güncelleme yapmak için Android 11 uyumlu twrp kurmanız gerekir.

Tony Montana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi 10
Konular
0
Yöntem başarılı olduysa belirtin ki diğer aynı sorunu yaşayanlar da faydalansın.

Lazisto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Celal
Cihazım
Note6 Pro
Konular
3

yakaryus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
mi 10 5g
Konular
0
Yöntem başarılı olduysa belirtin ki diğer aynı sorunu yaşayanlar da faydalansın.
Bu android 11 dolayisiyla bu sekilde problemler oluyor.bBenim uyguladigim yönteme göre telefonu açabilirsiniz.

Telefon açılırken volume up + volume down tuşlarına 2. titreşimi hissedene kadar basın ve bırakın. Çince açılacak sayfada önce koyu yeşili sonra en alttaki seçeneği seçin. Telefon açılır.

Güncelleme yapmak için Android 11 uyumlu twrp kurmanız gerekir.
Sorunu sistem güncellemesi yapmak istediğimde karşıma çıktı. Fastboot yazıyor unlocked yazınca öylece dakilarca bekliyor.
Yönteminizi denedim işe yaradı. Allah senden razı olsun telefona birşey oldu diye çok endişelenmiştim.

Üst Alt