İnceleme Mi 10-10 Pro 3D İnceleme

Can1gulle

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren can
Cihazım
Mİ9-Mİ9T-Mİ9SE
Konular
29
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Aşağıdaki Linke Tıklayarak 3D İnceleme Yapabilirsiniz.

Sancarexp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi NOTE 8
Konular
91
inceledim güxel telefonda ,2500 felan olsa alijir 5000TL İphone xr almak daha mantikli

eemincansen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emincan
Cihazım
Mi9se
Meslek
Fuad Organizasyon
Konular
3
Hocam Mi10Pro'nun ayarındaki telefonlar 1200 ila 1500 euro arasında satılıyor. Kaldıki bu telefon 865 Snapdragon, 108mp Dxomarkta kısa bir süre birinciliğini sürdürmüş gayet ultra bir cihaz. Nasıl 2500 lira bandında olmasını bekliyorsunuz. Note 10 bile dolaylı yoldan 3bin liraya satılıyor memlekette.

Sancarexp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi NOTE 8
Konular
91
Bu d
Hocam Mi10Pro'nun ayarındaki telefonlar 1200 ila 1500 euro arasında satılıyor. Kaldıki bu telefon 865 Snapdragon, 108mp Dxomarkta kısa bir süre birinciliğini sürdürmüş gayet ultra bir cihaz. Nasıl 2500 lira bandında olmasını bekliyorsunuz. Note 10 bile dolaylı yoldan 3bin liraya satılıyor memlekette.
Bu devirde parası olan Erzak geçim derdindedir,zenginler alır ancak

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Fiyatı eleştiriyo herkesde sorun adamlarda değilki kurlar patladı gitti ülkemizde birde telefon vergilerine bakın arkadaşlar ya kültür vergisi diye bişey getirdiler telefonlara verginin vergisinin vergisi var bizde haha--

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Fiyatı eleştiriyo herkesde sorun adamlarda değilki kurlar patladı gitti ülkemizde birde telefon vergilerine bakın arkadaşlar ya kültür vergisi diye bişey getirdiler telefonlara verginin vergisinin vergisi var bizde haha--
Hocam alakasız olcak ama bir konuda çentigin kenarındaki pixellere bir şey olduğunu söylemiştiniz çözdünüz mü o sorunu?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam alakasız olcak ama bir konuda çentigin kenarındaki pixellere bir şey olduğunu söylemiştiniz çözdünüz mü o sorunu?
Hayır çözülmedi malesef kalıcı o turuncu leke ips ekran yanması ya ama şansıma note 6 pro kullanıyorum ve çentiği ayarlardan kapattım leke falan gözükmüyo tertemiz ekran giggle~~ bu arada xiaomiyi suçluyodum dandik panel vs diyede benim hatammış telefonu sıcak odada ve sobaya yakın yerde kullandığımı hatırladım sol taraftan sıcak yediği için öyle oldu siz siz olun bi yere gittiğinizde ısınmak için sobanın yanına kurulup telefon kullanmayın headbang~~

Üst Alt