Soru Merhabalar İyi Günler Şimdi Bir Vatandaş Çalışmıyor Ve İşsizlik Maaşı Alıyor Ona Bir Sözümüz Yok Benim Şöyle Bir Düşüncem Var Diyelim Bir İş Yerinde

• Konbuyu başlatan yafess
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 612
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yafess

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YAFES
Cihazım
Xiaomi Mi A2 64
Meslek
SOLİDWORKS TASARIM
Konular
58
Merhabalar İyi Günler Şimdi Bir Vatandaş Çalışmıyor Ve İşsizlik Maaşı Alıyor Ona Bir Sözümüz Yok Benim Şöyle Bir Düşüncem Var Diyelim Bir İş Yerinde Çalışıyorsunuz İş Yeri Size 2 Ay Maaş Veremedi Ve Bizde Bu Konuyu Bağlı Birimlere Bildiriyoruz Ve Gerekli İncelemeler Yapılıyor Ve Araştırılıyor Firma Çalışana Maaş Veremiyor Ve Maddi Sıkıntılar Var Ve Firmaya Devlet Bir İhtar Name Yazıyor 6 Ay İçinde Çalışanın Maaşını Ödeye Bileceğini Durumu Ve Yapıya İmkâna Gele Bilir Mi Eğer Gelemez İse Şirketin 6 Ay Sonra Ticari Faaliyetinin Son Verilmesini Ve Bu Süreçte Çalışan Maaş Alamadığından Dolayı Çalışan İşçiye
İşlilik Maaşı Verilmesini İstiyorum Bu Sürede Çalışan Kendine Olan Güvenini Ve İş Düzenini Korumuş Olur
Saygılar Sevgilerle
Allah’ın Selamı Rahmeti Bereketi Üzerinize Olsun

Ekli dosyalar

• Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg
    Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg
    269,2 KB · Görüntüleme: 42

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Uyarılara rağmen ısrarla açtığınız konuları ilgisiz olmasına rağmen telefon bölümü olan "MI A2" kısmına açtığınız ve forumun kurallarını uyarıldığınız halde bilinçli veyahut bilinçsiz şekilde ihlal etmeye devam ettiğiniz için 1 haftalık uzaklaştırma cezası almanız en uygunu olarak görülmüştür. Geri döndüğünüzde alt tarafta paylaşacağım konulara bir göz atın ve lütfen bundan sonra kurallar çerçevesinde hareket edin...

Örnek Konu Şablonu

Kurallar

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt