Sohbet Merhaba

PINAR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
pınar
Cihazım
xiaumi 8
Konular
1
Telefon açılırken alt kısımda unlocked yazıyorsa Botloader kilidi açıktır.

hiç dikkat etmedim. bootlader nasıl açılır diye forumdan işlem yaptım ama yine bizi anlamadım. Ben bu bootloaderın açık olup olmadığını cihazın neresine bakarsam anlarım? Of yaa çok zahmetliymiş:( telimi kapatıp açtım öyle bisi yazmıyor.

Son düzenleme:

LloydGanzer54

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
17
hiç dikkat etmedim. bootlader nasıl açılır diye forumdan işlem yaptım ama yine bizi anlamadım. Ben bu bootloaderın açık olup olmadığını cihazın neresine bakarsam anlarım? Of yaa çok zahmetliymiş:( telimi kapatıp açtım öyle bisi yazmıyor.
Cihazınız hayırlı olsun öncelikle. Güzel günlerde kullanmak dileğiyle
Aslında o olay hiç de zahmetli değil sadece anlamamışsınız sanırım bende başta anlamamıştım.
Telefonunuzu açarken ilk başta en altta unlocked yazmıyorsa açık değildir. Ve başka anlamadığınız bir şey varsa kilidi açarken buradan hiç çekinmeden sorabilirsiniz.

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Bu konuda çok detaylı anlatılmış.
Bootloader kilidi açık mı kapalı mı anlamak için yukarıdaki konuda ki işlemeleri yapmanız lazım. Resimdeki kilit açık ise bootloader kilidiniz açık demek. Kilitli ise başvuru yaptıktan 15 gün sonra kilidiniz açılacak. 15 gün böyle kullanmak zorundasınız.

PINAR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
pınar
Cihazım
xiaumi 8
Konular
1
Cihazınız hayırlı olsun öncelikle. Güzel günlerde kullanmak dileğiyle
Aslında o olay hiç de zahmetli değil sadece anlamamışsınız sanırım bende başta anlamamıştım.
Telefonunuzu açarken ilk başta en altta unlocked yazmıyorsa açık değildir. Ve başka anlamadığınız bir şey varsa kilidi açarken buradan hiç çekinmeden sorabilirsiniz.

Çok sağolun bir açılsın da anlayacağım inşAllah. :(

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Açılışta şöyle bir ekran olması lazım. Eğer kilit açık ise.

Ekli dosyalar

• IMG_20181111_162906.jpg
    IMG_20181111_162906.jpg
    16,8 KB · Görüntüleme: 10

PINAR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
pınar
Cihazım
xiaumi 8
Konular
1
Bu konuda çok detaylı anlatılmış.
Bootloader kilidi açık mı kapalı mı anlamak için yukarıdaki konuda ki işlemeleri yapmanız lazım. Resimdeki kilit açık ise bootloader kilidiniz açık demek. Kilitli ise başvuru yaptıktan 15 gün sonra kilidiniz açılacak. 15 gün böyle kullanmak zorundasınız.

Çok teşekkür ederim..Kontrol ettim benimkisi kitli formuda yolladım bakalım ne zamana gelir artık.

Üst Alt