Sohbet Merhaba

Ahmeterdgn

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Ahmet
Cihazım
Redmi 5 Plus
Yeni Üye Oldum Android Programlama İle İlgilenen Birisiyim Redmi 5 Plus Alalı 2 Ay Oldu Ve Oldukça Memnunum :) Başka Diyecek Bir Şey Bulamadım Sormak İstedikleriniz Sora Bilirsiniz :D Tabi Merak Eder misiniz Bilmem :D

hmthvrn

Bilgi Paylaşınca Güzel.
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Abdulhamit
Cihazım
Mi5 Prime
Meslek
Kamu
Yeni Üye Oldum Android Programlama İle İlgilenen Birisiyim Redmi 5 Plus Alalı 2 Ay Oldu Ve Oldukça Memnunum :) Başka Diyecek Bir Şey Bulamadım Sormak İstedikleriniz Sora Bilirsiniz :D Tabi Merak Eder misiniz Bilmem :D
Hocam forumumuz standart forumlardan öte bir aile sıcaklığındadır. Ailemize hoş geldiniz. Cihazınız hayırlı olsun sorunsuz kullanımlar dilerim. Aklınıza gelebilecek her şeyi forumda bulabilir, aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz. yn~~handshake~~clap~~

Skorpi

Greeshan Rom ile Happy
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
MIUI Expert
Premium Üye
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cumhur
Cihazım
Kral..
Aramıza hoşgeldiniz hocam

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

Ahmeterdgn

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Ahmet
Cihazım
Redmi 5 Plus
Hocam forumumuz standart forumlardan öte bir aile sıcaklığındadır. Ailemize hoş geldiniz. Cihazınız hayırlı olsun sorunsuz kullanımlar dilerim. Aklınıza gelebilecek her şeyi forumda bulabilir, aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz. yn~~handshake~~clap~~
teşekkür ederim :)

Ne kadar programlama bilginiz var :D
aslında azda olsa tanınmış birisiyim buraya kendi ismim ile kayıt olduğum için fazla detaya girmeyeyim :D ama bir çok iş çıkarmışımdır lakin play hesabım yok biraz maddi sıkışıklıktan dolayı :D hatta forumun uygulamasını yapayım diyecektim üstüne geldiniz iyi oldu :D aslında ileri düzey yapmak isterdim lakin vaktim kısıtlı olduğu için webview ile halledeyim diyorum ekstra kütüphaneler kullanarak daha güzel işler çıkarta bilirim lakin playa yükleyemem :D buralarda yayınlarız artık :D
Aramıza hoşgeldiniz hocam
hoş bulduk :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Premium Üye
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emre
Cihazım
Mi Note 2
teşekkür ederim :)

aslında azda olsa tanınmış birisiyim buraya kendi ismim ile kayıt olduğum için fazla detaya girmeyeyim :D ama bir çok iş çıkarmışımdır lakin play hesabım yok biraz maddi sıkışıklıktan dolayı :D hatta forumun uygulamasını yapayım diyecektim üstüne geldiniz iyi oldu :D aslında ileri düzey yapmak isterdim lakin vaktim kısıtlı olduğu için webview ile halledeyim diyorum ekstra kütüphaneler kullanarak daha güzel işler çıkarta bilirim lakin playa yükleyemem :D buralarda yayınlarız artık :D

hoş bulduk :)
Hoş geldiniz :)

Forumumuzun play hesabı var hocam. Yükleyebiliriz sıkıntı olmaz.

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!