Yardım Merhaba redmi note 13 pro cihazımın google şifresini kaybettim

exdazi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
note 13 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Rom
Telefon Modeli
Redmi not 13 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Başlıkta belirttiğim gibi bu cihazın şifresini kaybettim model numarası 23124ra7eo ben bu cihaza twrp yükleyip orjinal rom nasıl atabilirim yada bu cihazda ki şifreyi kaldırmam/kırmam için ne yapmam lazım ? bana yardım ederseniz sevinirim.

cihazı sıfırladım ama gene olmadı başlangıçta kaydolan benim eski google hesabımın şifresini istiyor ve bir türlü de şifreyi bulamadım açamadım.

merayemirhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
46
Başlıkta belirttiğim gibi bu cihazın şifresini kaybettim model numarası 23124ra7eo ben bu cihaza twrp yükleyip orjinal rom nasıl atabilirim yada bu cihazda ki şifreyi kaldırmam/kırmam için ne yapmam lazım ? bana yardım ederseniz sevinirim.

cihazı sıfırladım ama gene olmadı başlangıçta kaydolan benim eski google hesabımın şifresini istiyor ve bir türlü de şifreyi bulamadım açamadım.
bl kilidiniz açık olsa tek kodla silerdik ama kilidiniz kapalı, o yüzden twrp de yükleyemezsiniz. bildiğim kadarıyla..
H.kadioglu hocamdan ücretli destek alabilirsiniz

Oyla:

exdazi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
note 13 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyla:

exdazi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
note 13 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bootloader kilidi hocam
galiba kapalı ya. komple romu silip ardından twrp yükleyip orjinal romu twrp üzerinden yazamaz mıyım ?

recovery modda mui asistan var ona tıklayıp laptoptan xiaomitool v2 uygulamasını açıyorum uygulamada unknown şeklinde görülüyor lakin benden usb yapılandırma ayarını açmamı isitiyor telefonu sıfırladığım için bu ayara geliştirici sekmesinden erişemem bu olmadığı içinde cihaz belli bir süre sonra programdan kayboluyor.

ilk recovery açıp miu support seçeneğine tıklayınca yine gözüküyor cihaz ama ondan öteye gidemiyorum.

Oyla:

merayemirhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
46
galiba kapalı ya. komple romu silip ardından twrp yükleyip orjinal romu twrp üzerinden yazamaz mıyım ?

recovery modda mui asistan var ona tıklayıp laptoptan xiaomitool v2 uygulamasını açıyorum uygulamada unknown şeklinde görülüyor lakin benden usb yapılandırma ayarını açmamı isitiyor telefonu sıfırladığım için bu ayara geliştirici sekmesinden erişemem bu olmadığı içinde cihaz belli bir süre sonra programdan kayboluyor.

ilk recovery açıp miu support seçeneğine tıklayınca yine gözüküyor cihaz ama ondan öteye gidemiyorum.
rom/twrp yüklemek için bootloader kilidinizin açık olması gerekiyor telefon açılısta kamera altına kilit açık simgesi varmı ?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt