Yardım Merhaba ! İlk defa rom kuracağım detaylıca yardımcı olabilir misiniz ?

jevneturquie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Noyan
Cihazım
redmi note 9s
Konular
19
Xiaomi Mi A1 cihazıma en stabil miui arayüzlü rom ariyorum.. Güncelleme alabilen ve herşeyin sorunsuz çalıştığı…
Yalnız sorunum şu ki bu işlerden hiç anlamiyorum :)

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Xiaomi Mi A1 cihazıma en stabil miui arayüzlü rom ariyorum.. Güncelleme alabilen ve herşeyin sorunsuz çalıştığı…
Yalnız sorunum şu ki bu işlerden hiç anlamiyorum :)
Merhabalar ilgili rehberi forumumuzdan bulabilirsiniz ancak cihaza müdahale işlemleri risklidir tecrübeniz yoksa bulaşmanızı tavsiye etmem aksi halde cihaz hiç açılmayacak duruma bile gelebilir

jevneturquie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Noyan
Cihazım
redmi note 9s
Konular
19
Merhabalar ilgili rehberi forumumuzdan bulabilirsiniz ancak cihaza müdahale işlemleri risklidir tecrübeniz yoksa bulaşmanızı tavsiye etmem aksi halde cihaz hiç açılmayacak duruma bile gelebilir
Hocam işte tam olarak ondan korkuyorum yoksa ilgili konulari inceledim lakin korkum var :)

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam kusura bakma ama forumda onlarca anlatım rehberi var,bence önce buralara bakalım ki biraz bilgi sahibi olalım,kimse daha önce defalarca kez anlatılmış bişeyi anlatmak istemez çünkü anlatanlar rehber hazırlayanlar onca emek vermişler
Ana Başlık - Rehberler&Romlar&Kısayollar

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam işte tam olarak ondan korkuyorum yoksa ilgili konulari inceledim lakin korkum var :)
Yazılım işleri risk arz eder hocam ancak kendinizden eminseniz ve yapabileceğinize inanıyorsanız denemeye değer

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Rom atmak aslında basğt bir işlem ama hiç bilmediğiniz için heyecandan yanlış yerlere basıp sıkıntı yaşayabilirsiniz :)))

jevneturquie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Noyan
Cihazım
redmi note 9s
Konular
19
Hocam kusura bakma ama forumda onlarca anlatım rehberi var,bence önce buralara bakalım ki biraz bilgi sahibi olalım,kimse daha önce defalarca kez anlatılmış bişeyi anlatmak istemez çünkü anlatanlar rehber hazırlayanlar onca emek vermişler
Allah razi olsun gerçekten baya güzel anlatimlar olmuş hocam..
Allah razi olsun hocam arkadaslar baya güzel aciklamislar konulari lakin dediğim gibi acaba yanlış bir şey yaparsam korkusu var işte
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yazılım işleri risk arz eder hocam ancak kendinizden eminseniz ve yapabileceğinize inanıyorsanız denemeye değer
Kendimden eminim lakin yapabilirmiyim bilmiyorum hocam :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rom atmak aslında basğt bir işlem ama hiç bilmediğiniz için heyecandan yanlış yerlere basıp sıkıntı yaşayabilirsiniz :)))
Cihaza rom atmayi düşünürken bile heyecan yaptım hocam :))

Üst Alt