Yardım merhaba dun mı 8se cıhazıma guncelleme yaptım

nihat6060

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
nihat
Cihazım
mi 8se
Konular
2
yurt dısı guncelleme yuklendı super oldu ama sebekem gıttı bı alt surumu yukledım sımdı sadece mı ekraında ve unlock kılıdınde kaldı herseyı denddım duzelmedı ne yapmalıyım

YunusEmreK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Xiaomi Mi Play
Konular
1
Aynı sorunun benzerini yaşıyorum hiç güncellemeyi de düşünmüyorum artık cihazı güncelleme ile çökertiyorlar resmen.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yurt dısı guncelleme yuklendı super oldu ama sebekem gıttı bı alt surumu yukledım sımdı sadece mı ekraında ve unlock kılıdınde kaldı herseyı denddım duzelmedı ne yapmalıyım
Güncellem sonrası işletim sistemin silinmiş içine xiaominin kendi sitesinden gidip telefon modelinin romunu indireceksin ve pc suite adlı programla içine atacaksın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncellem sonrası işletim sistemin silinmiş içine xiaominin kendi sitesinden gidip telefon modelinin romunu indireceksin ve pc suite adlı programla içine atacaksın.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Mi 8 se için rom yükledikten sonra cihaza modem dosyası flaşlamalısınız yoksa hat gelmez. İşlem yapmadan detaylı bir şekilde araştırın ve sonra yapın. Yoksa cihaza yazılım yüklemek için yetkili hesap gerekebilir, yolunuz telefoncuya düşer.

nihat6060

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
nihat
Cihazım
mi 8se
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki suan duzeldi telfoncular sayesinde baska birsey soracagim eskiden cihaz uzerinde guncelleme gelmezdi simdi geliyor bu urun edevlet kontrol ettim ithalat garantili girmis ulkeye guncelleme yapsam imei yada telefon silinirmi

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
nihat6060, Güncelleme ile imei silinmez ama modem dosyası yüklemek gerekebilir cihaz ana konusunu inceleyin...

nihat6060

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
nihat
Cihazım
mi 8se
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani kendim guncellemeyim ohalde peki son zamanlar da surekli hat gidip tekrar geliyor bunun sebebi nedir acaba

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
nihat6060, Kullandığınız cihaz xiaomi'nin en sıkıntılı cihazlarından bir tanesi ( diğeri 8 pro ) üst mesajda verdiğim ana konuyu minimum iki kere okuyun/inceleyin/uygulayın....

Üst Alt