Sohbet Merhaba Arkadaşlar...

Cobain

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
cobain
Cihazım
mi max 3
Herkese merhaba,

uzun araştırmalar sonunda mi max 3 ü alıp aranıza katılmaktan mutluluk duydum, daha önce sony xperia kullanıcısıydım, sony telefonu rootlamak gibi bir hata yaptım, asla eski haline dönmedi.. hadi hayırlısı bakalım :)

Sakin61

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Jeodezi
Hoş geldiniz. Bende eski sony ciyim. Memnun kalırsınız cihazdan. Bl kilidini açıp bölüme uğramayı ihmal etmeyin :)

DRM yedeklerini almadan bl açtın sanırım :) Geçmiş olsun.

Cobain

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
cobain
Cihazım
mi max 3
hoşbuldum :) evet drm keys beni benden aldı 2 sene boyunca ne video ne fotoğraf çekebildim :(

Sakin61

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Jeodezi
hoşbuldum :) evet drm keys beni benden aldı 2 sene boyunca ne video ne fotoğraf çekebildim :(
xda forumda drm taklit eden çözümler vardı sanki. Hiç ihtiyacım olmadı, oralara göz atın cihaz hala elinizdeyse. Burda ise bizimle iletişime geçebilirsin. Bl açacaksan muhtemelen 360 saat beklemen gerekecek şimdiden başvur. Artı olarak Mi max 3 bölümünde sorularını sorabilirsin.

ribac23

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
cabir
Cihazım
s6 edge
Herkese merhaba,

uzun araştırmalar sonunda mi max 3 ü alıp aranıza katılmaktan mutluluk duydum, daha önce sony xperia kullanıcısıydım, sony telefonu rootlamak gibi bir hata yaptım, asla eski haline dönmedi.. hadi hayırlısı bakalım :)
HAYIRLI OLSUN HOCAM XİAOMİNİN DERTLERİ İLE İNŞ SAÇLARINIZ AĞARMAZ :D

Cobain

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
cobain
Cihazım
mi max 3
xda forumda drm taklit eden çözümler vardı sanki. Hiç ihtiyacım olmadı, oralara göz atın cihaz hala elinizdeyse. Burda ise bizimle iletişime geçebilirsin. Bl açacaksan muhtemelen 360 saat beklemen gerekecek şimdiden başvur. Artı olarak Mi max 3 bölümünde sorularını sorabilirsin.
teşekkür ederim, öncelikle cihaza bir alışayım, formda araştırma yapayım sonrasında illa ki bl açılalacak :)

Üst Alt