Sohbet Merhaba Arkadaşlar,

kaanpasa

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Kaan
Cihazım
İphone 6+
Herkeze Selamlar Benim Adım Kaan Xiomi TR Ailesine katılmak istedim ve kaydoldum uzun zamandan beri dikkatimi çeken bir marka oldu gelişmelerini fırsat buldukça yakından takip ediyorum telefonları oldukça ilgi çekici ve rakiplerine göre revaçta benim gibi düşünen arkadaşlarımızın'da taktirini çektiğini düşünüyorum umarım garanti servis müşteri hizmeti açısındanda iyi olur başarılarının devamını dilerim.

Son düzenleme:

kadernaznaz

Tek yol AŞK gerisi yalan
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
NeJdeT
Cihazım
Mi Mix
Herkeze Selamlar Benim Adım Kaan Xiomi TR Ailesine katılmak istedim ve kaydoldum uzun zamandan beri dikkatimi çeken bir marka oldu gelişmelerini fırsat buldukça yakından takip ediyorum telefonları oldukça ilgi çekici ve rakiplerine göre revaçta benim gibi düşünen arkadaşlarımızında taktirini çektiğini düşünüyorum umarım garanti servis müşteri hizmeti açısındanda iyi olur başarılarının devamını dilerim.
Hoş geldiniz arkadaşım MİUİ alemi çok bilgi, aksiyon ve eğlence barındıran bir alemdir. Umarım faydalanırsınız. size hayırlı forumlar diliyorum.

kaanpasa

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Kaan
Cihazım
İphone 6+
Aramıza hoş geldiniz hocam

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hoşbulduk,Teşekkür Ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Selam angel~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hoş geldiniz arkadaşım MİUİ alemi çok bilgi, aksiyon ve eğlence barındıran bir alemdir. Umarım faydalanırsınız. size hayırlı forumlar diliyorum.
Hoşbulduk,teşekkür ediyorum

Son düzenleme:
Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!