Çözüldü Menü tuşu sorunu

halibertas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
mi 6
Konular
5
Arkadaşlar herkese merhaba, telefonu yurt dışından getirmistim. Düştü ekranı kırıldı 400 TL ye tamir ettirdim 3-4 ay sonra ekranın kenarlarında ki renkler de solma meydana geldi şuanda da solda ki tuş kendine basıyor arada düzeliyor kafasına göre takılıyor... Bu tuşu iptal edip dokunmatik ekran içine tuş atamamiz mümkün mü ? Telefonda root var.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Mümkün hocam ama hangi romu kullanıyorsun custom romlarda mevcut istediğin gibi ekrana taşıyorsun tuşları
Selametle

Wahapko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Vahap
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
2
Bu dosyayı magiskden veya twrp den flashla. İstersen ekrana tuş gelir. İstersen tuşları komple iptal edip tam ekran hareketlerini kullanırsın. Denedim gayet kullanışlı.

Ekli dosyalar

• iPhone_X_Gestures_Enabler.zip
    5,5 KB · Görüntüleme: 7

halibertas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
mi 6
Konular
5
Mümkün hocam ama hangi romu kullanıyorsun custom romlarda mevcut istediğin gibi ekrana taşıyorsun tuşları
Selametle
Orijinal rom yüklü
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu dosyayı magiskden veya twrp den flashla. İstersen ekrana tuş gelir. İstersen tuşları komple iptal edip tam ekran hareketlerini kullanırsın. Denedim gayet kullanışlı.
Tamam deneyim bi teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yukledim tusler ekrana geldi güzel duruyor da orijinal tuşları nasıl iptal edebilirim kendi kendine basıyor çünkü.

Son düzenleme:

halibertas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
mi 6
Konular
5
Sorunu çözdüm arkadaşlar çok teşekkür ederim. Şuan için kapattım tuşları ayarlardan soldan sağa aldım şuan ikisi de çalışmıyor ekrandan kullanıyorum inşallah düzelmiştir

Wahapko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Vahap
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
2
Sorunu çözdüm arkadaşlar çok teşekkür ederim. Şuan için kapattım tuşları ayarlardan soldan sağa aldım şuan ikisi de çalışmıyor ekrandan kullanıyorum inşallah düzelmiştir
Dosyayı flashladıktan sonra ayarlara tam ekran hareketleri diye bir bölüm geliyor. Orayı biraz kurcala. İptal etme vardı diye hatırlıyorum. Tam ekran hareketlerinide denemeni tavsiye ederim.

Üst Alt