Meizu MX4

baywuntov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Grafik Tasarımcı
Konular
7
Dostlar sizin fikriniz benim icin onemli, yeni cihaz alicam Meizu MX4 alinir mi? Bu soruyu sundan dolayi soruyorum cihaz performans modunda asiri isindigi soyleniyor. Size danismak istedim.

baywuntov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Grafik Tasarımcı
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet hocam digitalmarket diye bi firmada satiliyo bugun inceledim cihazi cok hosuma gitti

ByChaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ilkehan
Konular
0
Elşmde şu an :)

Kardeş bu doğrudur. Ama güç tasarufu modunda düşğk seviyedeki işlemciyi kulanırken bile tüm uygylamaları çalıltırabiliyor.

Alınabilecek en iyi telefon. Antutu puanım 51000

4 4 lük bir makine. Ama alacaksan 32gb al. Ben oyle yaptım. Hafıza kartı takılmıyor. Ek olarak cihazın görünüşü hakında soru işaretleri varsa kafanda eline geçince görüntüden milyonlarca kat güzel odugunu keşfedeceksin. Merak ettiğin her şeyi sor. Şu zamana kadar hiç yolda bırakmadı. Aspalt iron man falan hiç sıkıntı yok.

Tek sıkıntısı var benim için arka kapağa tırnağınla vurduğunda değişik bir titreşim oluşuyor. Ama vurarsan tabi. Günlük hayat kulanımında cebinde hissetmiyorsun. Eğer bacağına cam zemini denk gelecek şekilde koyarsan :)

ByChaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ilkehan
Konular
0
Ustad sen o mesajı yazarken ben de mesajımı düzenliyordum :)

baywuntov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Grafik Tasarımcı
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ByChaster' Alıntı:

Kardeş bu doğrudur. Ama güç tasarufu modunda düşğk seviyedeki işlemciyi kulanırken bile tüm uygylamaları çalıltırabiliyor.

4 4 lük bir makine. Ama alacaksan 32gb al. Ben oyle yaptım. Hafıza kartı takılmıyor.  Ek olarak cihazın görünüşü hakında soru işaretleri varsa kafanda eline geçince görüntüden milyonlarca kat güzel odugunu keşfedeceksin. Merak ettiğin her şeyi sor. Şu zamana kadar hiç yolda bırakmadı. Aspalt iron man falan hiç sıkıntı yok.

Tek sıkıntısı var benim için arka kapağa tırnağınla vurduğunda değişik bir titreşim oluşuyor. Ama vurarsan tabi. Günlük hayat kulanımında cebinde hissetmiyorsun. Eğer bacağına cam zemini denk gelecek şekilde koyarsan :)
hocam size göre cihazın eksi yönleri neler :)

kursat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi3-Mi4-Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
12
baywuntov' Alıntı:
ByChaster' Alıntı:

4 4 lük bir makine. Ama alacaksan 32gb al. Ben oyle yaptım. Hafıza kartı takılmıyor.  Ek olarak cihazın görünüşü hakında soru işaretleri varsa kafanda eline geçince görüntüden milyonlarca kat güzel odugunu keşfedeceksin. Merak ettiğin her şeyi sor. Şu zamana kadar hiç yolda bırakmadı. Aspalt iron man falan hiç sıkıntı yok.

hocam size göre cihazın eksi yönleri neler :)
Benden bi eksi yan
turkcelestirme tam oturmamış onun dışında sorun yok cihaz çok şık

ByChaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ilkehan
Konular
0
Aynen türkçeleştirme tam değil ama bilinçli kulanıcılar olarak gönderiyoruz. Göze batan yerlerde değil türkçekeştirme yanlız. Farketmessin. Bir de arka kapak sıkıntı ama metl gibi gözüküyor.

Bakma burdaki xioamicilere bu daha iyi karşılaştırma videolarına bakabilirsin. Ben ikisi arasında gittim geldim.

Amma herkesten farklı olmak güzel. Bilmeyen insanlar iphonemi diyor. Çak iphone simgelerini kullan :)

Fotoraf atıcam sana yakında. Avea hattı uplad edemiyor :D

kursat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi3-Mi4-Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
12
ByChaster' Alıntı:
Aynen türkçeleştirme tam değil ama bilinçli kulanıcılar olarak gönderiyoruz. Göze batan yerlerde değil türkçekeştirme yanlız. Farketmessin. Bir de arka kapak sıkıntı ama metl gibi gözüküyor.

Bakma burdaki xioamicilere bu daha iyi karşılaştırma videolarına bakabilirsin. Ben ikisi arasında gittim geldim.

Amma herkesten farklı olmak güzel. Bilmeyen insanlar iphonemi diyor. Çak iphone simgelerini kullan :)

Fotoraf atıcam sana yakında. Avea hattı uplad edemiyor :D
Avea ya laf ettirmem :)
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Şavmi mi tıri cihazından karşıdan ödemeli gönderildi.

Üst Alt