Soru Mediatek işlemci hakkında!

MehmetSaykaya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 9 pro
Konular
7
Merhabalar kuzenime telefon alacağız 2500 civarı şuan için redmi note 9 düşünüyoruz. İnternette felan mediatek işlemci uzun vadede donma kasma yapar diyorlar emin olamıyorum. Yani g85 yeni işlemci olması gerek ki boyle mediatekin problemleri kendimce aştığını düşünüyorum. Yani kısaca 2500 tl f/p telefon önerileriniz ve mediatek işlemci hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Redmi note 9 almalımıyız?

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Merhabalar kuzenime telefon alacağız 2500 civarı şuan için redmi note 9 düşünüyoruz. İnternette felan mediatek işlemci uzun vadede donma kasma yapar diyorlar emin olamıyorum. Yani g85 yeni işlemci olması gerek ki boyle mediatekin problemleri kendimce aştığını düşünüyorum. Yani kısaca 2500 tl f/p telefon önerileriniz ve mediatek işlemci hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Redmi note 9 almalımıyız?
Üstüne çok azıcık daha koyup redmi note 9s almanız daha mantıklı olur bence hocam zaten arada 200 lira ya vardır ya yoktur

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Kendi tercihi, ben pek önermem ama Note 8 Pro'da gayet başarılı. Bütçe yetiyorsa Note 9 Pro bakın hocam ama yetmiyorsa Note 8 Pro. Mediatek alacaksa bari bilindik model alsın ki pişmanlık duymasın.

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Hocam redmi serisinde üretilen hiç bir telefonun stock romunun telefonun asıl performansını gösterebileceğini düşünmüyorum.Ve evet mediatek uzun vadede donma kazma yapar bende 8 aylık note 8 pro var bende bile kasıyor kısaca 1-Mutlaka ama mutlaka Snapdragon alın 2-Redmi serisinden mümkünse uzak durun

Üst Alt