Yardım Max2 Wifi Sorunu

Selimoglu79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi Max Pro
Konular
1
Selam arkadaşlar;
Cihazim global miui8, wifi çekim gücü önceki telefonlarıma kıyas ile düşük geldi. Global beta ile kullaniyordum sorun rom ile alakalı sandım ama sorun devam ediyor. Wifi taramasında modem kayıtlı gözüküyor fakat otomatik olarak bağlanmıyor her seferinde ayarlara girip üzerine tıklamak gerekiyor. Ekran görüntüsü ekte. Aynı sorunu yaşayan varmı?

Ekli dosyalar

• IMG_20170925_165416.jpg
    IMG_20170925_165416.jpg
    111,2 KB · Görüntüleme: 22

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Hocam cihazın wifi anteni diğer benim kullandığım cihazlara nazaran daha kuvvetli fakat bazı modem markaları(huawei) ile uyuşmazlık yaşadığım oldu. Bu tarz sorunlarda ağın üzerine tıklayarak ağı unut diyip tekrar bağlandığınızda düzelebiliyor.

Oyla:

Selimoglu79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi Max Pro
Konular
1
Hocam cihazın wifi anteni diğer benim kullandığım cihazlara nazaran daha kuvvetli fakat bazı modem markaları(huawei) ile uyuşmazlık yaşadığım oldu. Bu tarz sorunlarda ağın üzerine tıklayarak ağı unut diyip tekrar bağlandığınızda düzelebiliyor.
Ağı unutmayı denedim işe yaramıyor hocam, sorun otomatik bağlanmakta, mesela modemden uzaktayım normal olarak kopuyor, yaklaştığımda hemen bağlanması gerekiyor fakat baglanmiyor. Bu arada telefonu cepporttan aldım 1 hafta oluyor iade hakkım varmıdır?

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Ağı unutmayı denedim işe yaramıyor hocam, sorun otomatik bağlanmakta, mesela modemden uzaktayım normal olarak kopuyor, yaklaştığımda hemen bağlanması gerekiyor fakat baglanmiyor. Bu arada telefonu cepporttan aldım 1 hafta oluyor iade hakkım varmıdır?
Sorunun cihazda olduğunu düşünmüyorum tamamen yazılımsal bir durum WiFi'yi açtığınızda otamatik bağlanma sorunu modemden modeme değişebiliyor.

Oyla:
Üst Alt