Max 3 hakkında konuşulanlar..

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Dolar'daki yükselişi bu defa fahişin de fahişi oldu.

Dolar bu seviyelerde kalırsa, yeni telefonların fiyatları çok uçuk yerlerde olacak.

Hasılı; elimizdeki telefonlar demode oluncaya kadar, kullanmaya devam edeceğiz gibi görünüyor.

========================

Dövizin çok artması, dövizle satılan mallara olan talebini kısarken, dövizle mal satanların piyasasının daralması anlamına gelir.

Yani konuya makro ölçekte baktığımızda, uzakdoğudan dövizle Türkiye'ye satılan cep telefonlarına, iç piyasamızda talep azalacaktır.

Uzakdoğudan Türkiye'ye mal satanlar ise, Türkiye'nin talebini azaltması nedeniyle, kendi pazarlarında daralma yaşayacaktır. Ne kadar bir daralma ? Türkiye'nin 1 yılda ithal ettiği telefonun döviz tutarı kadar bir daralma...

Bakalım bu döviz oyunu nerede sonlanacak ?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Diğer amiral gemisi cihazların fiyatları da aynı oranda artacak ve Xiaomi yine de onlara göre oldukça ucuz olacak ama bize aşırı derecede pahalı gelecek çünkü bizim gelirimiz doların artış oranında olmayacak maalesef

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

avharput

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Veli
Cihazım
iphone 6
Konular
3
2 gun once aldim 1850ye iyi ki almisim diyorum
max 3 benim ihtiyaclarimi karsiliyor KOCAMAN

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
2 gun once aldim 1850ye iyi ki almisim diyorum
max 3 benim ihtiyaclarimi karsiliyor KOCAMAN
Bence de çok iyi yapmışsınız hocam, hayırlı olsun, iyi günlerde kullanırsınız İnşallah....İlk Xiaomi'niz mi?

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

avharput

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Veli
Cihazım
iphone 6
Konular
3
iphone 7 plus sattım xiaomi nedir ne değildir korkusu ile r5+ aldım 3 ay kullandım romlar attım çok hoşuma gitti ios un kurmuş olduğu hapsaneden çıkmak gibi geldi bana r5+ sattım note5AI aldım çok hoşuma gitti ben büyük telefon severim max3 gördüğümden bu zaman aklımdaydı hemen note5 sattım max3 aldım bu sabah kargodan teslim aldım. google play store yükledim tek sıkıntım çince olan kısımlar heryer ingilizce olsa onu da dert etmem neyse hemen bl açmak için talep oluşturdum 360 hours bekleyip sonrasına bakacağım :)

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
iphone 7 plus sattım xiaomi nedir ne değildir korkusu ile r5+ aldım 3 ay kullandım romlar attım çok hoşuma gitti ios un kurmuş olduğu hapsaneden çıkmak gibi geldi bana r5+ sattım note5AI aldım çok hoşuma gitti ben büyük telefon severim max3 gördüğümden bu zaman aklımdaydı hemen note5 sattım max3 aldım bu sabah kargodan teslim aldım. google play store yükledim tek sıkıntım çince olan kısımlar heryer ingilizce olsa onu da dert etmem neyse hemen bl açmak için talep oluşturdum 360 hours bekleyip sonrasına bakacağım :)
Zamanla Max 3'ün o kocaman bataryasından Maximum kazanç elde etmek için geliştiriciler bolca canım rom çıkaracaktır. Rom konusunda bayağı şanslı olacaksınız bence :)
Bu arada yeni Cihazınız hayırlı olsun :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

akademili

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Salih
Cihazım
Mi Max 3
Konular
1
xiaomi mi max 3 (4 gb ram 64 gb depolama)'ü çin'de piyasaya sürüldüğü gün bir arkadaşım vasıtasıyla edindim. IMEI kaydını geçen hafta yaptırdım. reboot işlemi için 360 saat süre verdi (15 gün). o da bugün itibariyle doldu ve reboot işlemini tamamladım. Xiaomi'yi ilk defa kullanıyorum. bundan sonraki aşamada ne yapmam lazım. işletim dili çince. global rom mu yüklemek gerekiyor? rehber senkronizasyonu vs nasıl yapılacak hiç bir fikrim yok? aydınlatabilecek birisi var mı acaba?

Üst Alt