Yardım Mavi nokta yönümü göstermiyor

Haslan35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi 12t
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global v14.0.4
Telefon Modeli
Xiaomi mi 12t
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba. Benim bir sorum olacak. Harita uygulamasında mavi nokta yönümü göstermiyor. Şu klasik çözüm 8 çizerek kalibre de etmeye çalışıyorum ama nafile konum doğruluğunuz düşük uyarısı çıkıyor. Ayarlardan verileri temizliyorum, ilk başta çözüyor ama uygulamaya yeniden girdiğimde gene yok oluyor. Bu 14 güncellemesiyle mi alakalı acaba bilmiyorum. Benzer sorun yaşayan ve çözüm bulabilen var mı acaba.

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Merhaba. Benim bir sorum olacak. Harita uygulamasında mavi nokta yönümü göstermiyor. Şu klasik çözüm 8 çizerek kalibre de etmeye çalışıyorum ama nafile konum doğruluğunuz düşük uyarısı çıkıyor. Ayarlardan verileri temizliyorum, ilk başta çözüyor ama uygulamaya yeniden girdiğimde gene yok oluyor. Bu 14 güncellemesiyle mi alakalı acaba bilmiyorum. Benzer sorun yaşayan ve çözüm bulabilen var mı acaba.
Hocam eğer yol tarifi almadan bakıyorsanız yön biraz karışabiliyor evet bende de o sorun var. Ama yol tarifi alınca ok şeklinde doğru gösteriyor

Oyla:

Haslan35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi 12t
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam eğer yol tarifi almadan bakıyorsanız yön biraz karışabiliyor evet bende de o sorun var. Ama yol tarifi alınca ok şeklinde doğru gösteriyor
Aynen yol tarifi alınca sorun yok ama bulunduğum yerdeyken hangi yöne baktığımı anlayamıyorum. O mavi noktanın önündeki yön göstergesi hiç çıkmıyor

Oyla:
Üst Alt