Rom Masik X ™ 9.4 Lite/10.0 Rom MIUI 11 (27.01.20)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Muhtemelen ne zaman gececrm desem ya kuramadım ya eu sorunları çözdü :)

Hocam zamanında oyunclash,ugurmiraç vs üyelerde yaklaşık bir 6 ay twrp nasıl kurulur, brick olur mu? Stabil mi? bug var mı vsvs soru sordular ve hala geçemediler :)

Sizde masik rom 7 den itibaren geçemediniz haha--

Rom kurma işlemi abartısız 10 dk geçmez.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Hocam zamanında oyunclash,ugurmiraç vs üyelerde yaklaşık bir 6 ay twrp nasıl kurulur, brick olur mu? Stabil mi? bug var mı vsvs soru sordular ve hala geçemediler :)

Sizde masik rom 7 den itibaren geçemediniz haha--

Rom kurma işlemi abartısız 10 dk geçmez.
yok ben 7.2 kullandım sonra eu geçip ara verdim 9.3 denedim tek kurulmadı euya döndüm tekrar duruyorum

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
yok ben 7.2 kullandım sonra eu geçip ara verdim 9.3 denedim tek kurulmadı euya döndüm tekrar duruyorum

Geçiş döneminizi kaçırmışım...

3-5 sayfa önce bir ben beceremedim/geçemedim yazıp çoğu arkadaş ben dahil yardımcı olup konu sonunda e.u dan memnunum deyince aklıma rom atmaya korkuyor, cihazı brick ederim,diye düşünüyor sandim giggle~~

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam sürekli rom deneyip duruyorum, aralarında öyle işte budur diyecek bir fark göremedim. Sonunda hep cuma gecesi güncellemesiyle geri EU Betaya geri dönüyorum. :D Bence meraktan veya değişiklik olsun diye rom aramıyorsanız EU betaya devam edin. Yoksa Stoya Hocamın dediği gibi 10 dk alır. Beğenmediyseniz yedekten geri dönersiniz.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Hocam sürekli rom deneyip duruyorum, aralarında öyle işte budur diyecek bir fark göremedim. Sonunda hep cuma gecesi güncellemesiyle geri EU Betaya geri dönüyorum. :D Bence meraktan veya değişiklik olsun diye rom aramıyorsanız EU betaya devam edin. Yoksa Stoya Hocamın dediği gibi 10 dk alır. Beğenmediyseniz yedekten geri dönersiniz.
Hayatımda hiç rom yedeği almadım hocam nasıl bir his ? :D

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hayatımda hiç rom yedeği almadım hocam nasıl bir his ? :D
Hocam bazı uygulamalar yüzünden ( yeniden etkinleştirme, dosyaları tekrar at) bedavaya zaman kaybı oluyor ve can sıkıyor. O yüzden mecburen güzel bir His. Yes~~

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Geçiş döneminizi kaçırmışım...

3-5 sayfa önce bir ben beceremedim/geçemedim yazıp çoğu arkadaş ben dahil yardımcı olup konu sonunda e.u dan memnunum deyince aklıma rom atmaya korkuyor, cihazı brick ederim,diye düşünüyor sandim giggle~~
Evet o ara rom kurulmadı ertesi gün 9.4 çıktı bende sıfırdan eu kurduğum için direk gececektim baktım yeni sürümde sorunları cozmusler duruyorum tekrar canım sıkılırsa bir daha denerim sorun yok yani
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yedek hiç kullanmadım ya aşırı bir uygulama yok önceden boş vakit çoktu rahattım şimdi rom kurmaya eriniyorum kötü bir bug yoksa duruyorum genelde euda kalma nedenim bu zaten

Üst Alt