Rom Masik X ™ 9.1 Rom MIUI 11 [Güncel]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nrdn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Giriş
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
0
redmi note 6 pro cihazıma romu yükledim fakat bölge değiştirmek istediğimde bölge kısmı açılmıyor kurulumda bir eksiklik mi var acaba çözüm konusunda yardım alabilir miyim?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
redmi note 6 pro cihazıma romu yükledim fakat bölge değiştirmek istediğimde bölge kısmı açılmıyor kurulumda bir eksiklik mi var acaba çözüm konusunda yardım alabilir miyim?

Bölge değişimi yok bu romda Yes~~

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Mi globeden geçerken google hesap ayarlarında sonra ekran gelmedi android kurulumu cevap vermiyor gibi bi hata aldım tekrardan kurmaya çalıştığımda açılış ekranında kaldı
Hocam İngilizce kurulum yap sonra dili Türkçe yaparsın yoksa hata veriyor orada kalır.

Macoo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Macit
Cihazım
Mi 9
Konular
9
masikte whatsaap da sıkıntı yaşıyorum..bildirimler bazen sessiz geliyor ..birde sessiz aldığım grub titreşim li yapmaya çalışsamda tekrar ayarlar kendi kendine değişiyor.. bütün ayarları yaptım whatsaap kaldırdım kurdum düzelmedi..

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
masikte whatsaap da sıkıntı yaşıyorum..bildirimler bazen sessiz geliyor ..birde sessiz aldığım grub titreşim li yapmaya çalışsamda tekrar ayarlar kendi kendine değişiyor.. bütün ayarları yaptım whatsaap kaldırdım kurdum düzelmedi..
Miroom da da yaşıyorum onu ama en iyisi bu

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Masik 9.0 GRUS (Mi 9 SE)

-Güncelleme uygulamaları: "uygulama Yükleyici", "Takvim", "Video", "Müzik", "Masaüstü», «mi Yardımcısı", " Tarayıcı»,
-Masaüstü sürümü güncellendi, açık klasörün arka planını bulanıklaştırma seçeneği eklendi
-Çağrı penceresinin tasarımı güncellendi, çağrı penceresindeki kısayolların görüntülenmesini etkinleştirme / devre dışı bırakma seçeneği eklendi
-Ekran açma efekti güncellendi, pürüzsüz ekran kapatma efekti eklendi
-"Always on Display" için renkli bildirim simgelerini etkinleştirme seçeneği eklendi»
-Güç tasarrufu ayarlarında "bildirimlerde ekranı açmayın" seçeneği eklendi
-Sabit ses Maç izinleri
-Sağlık uygulaması eklendi»
-Uzun ekran görüntülerinin geliştirilmiş çalışması
-Güncellenmiş medya içeriği ve ikonpak

-Sistem optimizasyonu ve hata düzeltme

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Eklenen şeyler güzel ama bugün hem 8.2 hem de 8.5 sürümünü yükledim her ikisinde de akıllı ağ açıkken telefonu yeniden başlatınca döngüye giriyor, twrp açılıyor, bir türlü sistem gelmiyor. Bu ciddi bir hata, insanın şarjı bitse, olmadık bir yerde kapatsa tekrar açamayacak telefonunu. Format data ile sistemi sıfırlamak zorunda bırakacak. Ayrıca parmak izi ekleyince yeniden başlatma sıkıntısı da var, yine açılmama döngüsüne girebiliyor.

Romu kuran arkadaşlar bu hatalara dikkat etsinler, sıkıntılı bir yerde bir zamanda insanı çok mağdur edebilir. O sebeple miroom stabile geçtim bugün, akıllı ağ onda da var diye, sıkıntısız kullanıyorum

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Eklenen şeyler güzel ama bugün hem 8.2 hem de 8.5 sürümünü yükledim her ikisinde de akıllı ağ açıkken telefonu yeniden başlatınca döngüye giriyor, twrp açılıyor, bir türlü sistem gelmiyor. Bu ciddi bir hata, insanın şarjı bitse, olmadık bir yerde kapatsa tekrar açamayacak telefonunu. Format data ile sistemi sıfırlamak zorunda bırakacak. Ayrıca parmak izi ekleyince yeniden başlatma sıkıntısı da var, yine açılmama döngüsüne girebiliyor.

Romu kuran arkadaşlar bu hatalara dikkat etsinler, sıkıntılı bir yerde bir zamanda insanı çok mağdur edebilir. O sebeple miroom stabile geçtim bugün, akıllı ağ onda da var diye, sıkıntısız kullanıyorum
Merhaba dediğiniz tüm sürümleri kullandım hiç birinde öyle bir sorunla karşılaşmadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt