MIUI 11 Masik X ™ Rom 7.2 MIUI 10

• Konbuyu başlatan PURE
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2K
  • Görüntüleme 183K

ustura42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İhsan
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
mi5s 2.3 kurdum. t9 türkçe var. yüz tanıma var ve gayet hızlı. sistem animasyonları var miuiproda olan. miuipro kadar çok seçenek yom ama ben alpha olanı kullanıyordum o var. arayüz gayet akıcı. takılma kasma yok. parmakizi kullanmadığım için denemedim ama deneyip yazarım. çift tıkla ekran açma kapama var. kilit ekranında whatsapp bildirimleri geliyor. diğer miui 10 romlarda gelmiyordu. flopy kernel çalışıyor 4 çekirdekte aktif. ancak flopy kerneli flaslamadan önce ayarlardan 3d dokunmayı kapatın yoksa açılışta ekran sapıtıyor. yükledikten sonra açarsanız yine aynı durum söz konusu. bildirim panelini aşağıya indirip ayarlar tuşunan ayarlara girerek tekrar kapatabilirsiniz. yoksa normal dokunmayı da 3d olarak algılıyor ve ekranda hiçbir uygulamayı çalıştıramıyorsunuz. 3d yi kapattığınız sürece hiç bir sıkıntısı yok. bazı arkadaşlar yükleme konusunda tereddüt etmişler bilgi verme amaçlı bu kadar uzattım. şarj konusunda takıntılı değilim. sabah 7.00 da evden çıkıyorum en geç akşam 19.00 da evde oluyorum. bana diğer bütün romlar yetiyordu. bunu da dener bilgi vermeye çalışırım.şimdilik söyleyeceklerim bunlar.

ibrahimsa94

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
69
mi5s 2.3 kurdum. t9 türkçe var. yüz tanıma var ve gayet hızlı. sistem animasyonları var miuiproda olan. miuipro kadar çok seçenek yom ama ben alpha olanı kullanıyordum o var. arayüz gayet akıcı. takılma kasma yok. parmakizi kullanmadığım için denemedim ama deneyip yazarım. çift tıkla ekran açma kapama var. kilit ekranında whatsapp bildirimleri geliyor. diğer miui 10 romlarda gelmiyordu. flopy kernel çalışıyor 4 çekirdekte aktif. ancak flopy kerneli flaslamadan önce ayarlardan 3d dokunmayı kapatın yoksa açılışta ekran sapıtıyor. yükledikten sonra açarsanız yine aynı durum söz konusu. bildirim panelini aşağıya indirip ayarlar tuşunan ayarlara girerek tekrar kapatabilirsiniz. yoksa normal dokunmayı da 3d olarak algılıyor ve ekranda hiçbir uygulamayı çalıştıramıyorsunuz. 3d yi kapattığınız sürece hiç bir sıkıntısı yok. bazı arkadaşlar yükleme konusunda tereddüt etmişler bilgi verme amaçlı bu kadar uzattım. şarj konusunda takıntılı değilim. sabah 7.00 da evden çıkıyorum en geç akşam 19.00 da evde oluyorum. bana diğer bütün romlar yetiyordu. bunu da dener bilgi vermeye çalışırım.şimdilik söyleyeceklerim bunlar.
Flopy kernel ne için acaba şarj için mi. Fark ediyor mu gerçekten

ustura42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İhsan
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
flopy kernel mi5s te 4 çekirdeği de aktif etmek için ancak düzeltme yapmam gerek, flopy kernel ile yüz tanıma çakışıyor. önce yüz tanıma yapar sonra flopy kernel yüklerseniz çalışıyor yüz tanıma ama önce kerneli yüklerseniz yüz tanıma kamera yükleniyor ekranında hata veriyor. veya flopy kernelden sonra yüz tanımayı kaldırır tekrar kurmaya çalışırsanız yine aynı hatayı veriyor bilginize. kullanmak isteyen önce telefonun tüm ayarlarını yapsın en son flopy kerneli yüklesin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ben şahsen yeniden format atarak sıfırdan kurulum yaptım ve kernelden vazgeçtim. EU romlarda bi sıkıntı yoktu ama bunda çakıştı. o yüzden uzun vadeli başka hatalara sebebiyet verme riskine karşı kurmadım flopy kerneli.

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Flopy kerneli kurduğuna kuracağına pişman olmamak için uzak durmanı tavsiye ederim cihaz hep 4 çekirdek son hızda çalışıyor buda cihazı olağan üstü ısındırıyor ve batarya su gibi gidiyor

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Flopy kerneli kurduğuna kuracağına pişman olmamak için uzak durmanı tavsiye ederim cihaz hep 4 çekirdek son hızda çalışıyor buda cihazı olağan üstü ısındırıyor ve batarya su gibi gidiyor

Floppy kernel ile ben çok güzel bir performans alıyorum. Şarj olsun, performans olsun.
Cihaz; Mi 5

ibrahimsa94

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
69
Neyse zaten 5 saat süre görüyorum ekranda. Bozmayalim romu:)

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Magisk modülü var 4 çekirdeğin çalışması için xdadan bakabilirsiniz thermal olarak yazıyor. Romda her şeyi beğendim eskiden beri gelen gözle görülür büyük hata arama tuşlarının rusça olması ilk sayfaya bakarsanız yine vardı ekran görüntüsünü atmıştım

burak0640

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 5Prim
Konular
42
Floppy kernel mi5 için kullanınca Wifi falan gidiyor sorun nerde oluyor acaba?

Polatt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
??????
Cihazım
Redmi 4x
Konular
0
Bu romun redmi 4x yokmu?

Üst Alt