MIUI 11 Masik X ™ Rom 7.2 MIUI 10

• Konbuyu başlatan PURE
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2K
  • Görüntüleme 183K

michaelfenix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
m8
Konular
9
Arkadaşlar romu yükledim rusça bir yazı çıkıyor tıklayınca twrp ekranına geçiyor sebebi nedir acaba bilgisi olan var mı?

ottomanwolf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
8
Arkadaşlar romu yükledim rusça bir yazı çıkıyor tıklayınca twrp ekranına geçiyor sebebi nedir acaba bilgisi olan var mı?
Muhtemelen aops rom benzeri bir romdan bu roma geçiş yapmaya çalışıyorsunuz. Data wipe yapmadığınız müddetçe romu yükleyemezsiniz. Fakat, yapmadan önce muhakkak yedeklerinizi alın. Cihazdaki tüm her şey silinecek.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

michaelfenix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
m8
Konular
9
Muhtemelen aops rom benzeri bir romdan bu roma geçiş yapmaya çalışıyorsunuz. Data wipe yapmadığınız müddetçe romu yükleyemezsiniz. Fakat, yapmadan önce muhakkak yedeklerinizi alın. Cihazdaki tüm her şey silinecek.

Aynen hocam dediğiniz gibi yaptım şu anda düzeldi teşekkürler. Bu arada android versiyonu 7.0 yazıyor ama fotolarda 8.0 görünüyor. Sebebi nedir acaba? Bu arada cihaz mi5s.

ottomanwolf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
8
Aynen hocam dediğiniz gibi yaptım şu anda düzeldi teşekkürler. Bu arada android versiyonu 7.0 yazıyor ama fotolarda 8.0 görünüyor. Sebebi nedir acaba? Bu arada cihaz mi5s.
Mi5s hakkında hiç bilgim yok. Plus kullanıyorum hocam.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Arkadaşlar mi5 telefonumdan miui 10 global beta 8.8.9 sürümünden masik U 2.4 sürümüne geçiş yapmayı düşünüyorum.Twrpden yedeklerimi aldım. Factory reset yapmak gerekiyor mu yoksa "Yedek işlemlerinden sonra Wipe>Advanced Wipe adımlarını takip edip Cache, Dalvik Cache, System ve Data seçeneklerini seçip sistemi temizlemek yeterli olur mu?

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Arkadaşlar mi5 telefonumdan miui 10 global beta 8.8.9 sürümünden masik U 2.4 sürümüne geçiş yapmayı düşünüyorum.Twrpden yedeklerimi aldım. Factory reset yapmak gerekiyor mu yoksa "Yedek işlemlerinden sonra Wipe>Advanced Wipe adımlarını takip edip Cache, Dalvik Cache, System ve Data seçeneklerini seçip sistemi temizlemek yeterli olur mu?

Dediğiniz gibi; Advanced Wipe adımlarını takip ederek temizlemeniz yeterlidir hocam. Ben şuan o şekilde kurdum ve sorun yok.

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Mi5s için henüz aosp romlar harici Android 8 romlar bulunmamaktadır. Resimde gördüğünüz muhtemelen farklı bir cihaz görseli olabilir

MI 5s Eu Rom 8.8.9

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Evet hocam yeterli olur.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Dediğiniz gibi; Advanced Wipe adımlarını takip ederek temizlemeniz yeterlidir hocam. Ben şuan o şekilde kurdum ve sorun yok.

Evet hocam yeterli olur.
Hocalarım teşekkür ediyorum
ilk defa kullanıyorum Romu görünüşü güzel ama mi uygulamaları yok. Mi kumanda vs. titanium backupla yedek almıştım. Yedeklerimi hepsini yüklemiyor. çoğunun üstü çizili neden olduğunu anlamadım. Facebook whatsapp hiç biri yüklenmedi.Tek tek indiriyorum. Bir de acaba twrp ile aldığım yedekten uygulamaları çekebilir miyim.Var mı öyle bir özellik.
Pure hocam bunda da Dobly Atmos ve viper önerir misiniz, yoksa romun için de ki beats modu kafi midir?

Son düzenleme:

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Hocalarım teşekkür ediyorum
ilk defa kullanıyorum Romu görünüşü güzel ama mi uygulamaları yok. Mi kumanda vs. titanium backupla yedek almıştım. Yedeklerimi hepsini yüklemiyor. çoğunun üstü çizili neden olduğunu anlamadım. Facebook whatsapp hiç biri yüklenmedi.Tek tek indiriyorum. Bir de acaba twrp ile aldığım yedekten uygulamaları çekebilir miyim.Var mı öyle bir özellik.
Pure hocam bunda da Dobly Atmos ve viper önerir misiniz, yoksa romun için de ki beats modu kafi midir?
Tek tek çekme şansın yok Malesef. Twrp üzerinden data restore etmek en mantıklısı bence. Ben hiç sıkıntı yaşamadım. Dolby ve viperi ben öneririm çünkü standart seviyelerde. Port rom olduğu için her uygulama yok miuipro gibi

Üst Alt