MIUI 11 Masik X ™ Rom 7.2 MIUI 10

• Konbuyu başlatan PURE
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2K
  • Görüntüleme 182K

Baracuda33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xaomi 11T
Meslek
Dış Ticaret
Konular
6
Bendeki surum bir sure once su an paylasilan surumle beraber yayinlanmjsti uzun zamandir kullaniorum cok iyi rom..daha sonra benim kullandığım rom linki kaldirilmis..full Türkçe rom..su an 1.2 surumunu bende denedjm full Turkce degil ancak cok iyi rom ben cok memnunum
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tuncaykilinc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuncay
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
11
Saat Özelleştirmesi ;

Eline sağlık.

adibelli

Web Designer
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur A.
Cihazım
Mi9T PRO 128GB
Meslek
Web Designer
Konular
35
Yukarı kaydırınca google search çalışmıyordu,eklendi mi acaba ?
Birde 1.0 kullanıyorum üstüne kursam problem olur mu ki :D

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Yukarı kaydırınca google search çalışmıyordu,eklendi mi acaba ?
Birde 1.0 kullanıyorum üstüne kursam problem olur mu ki :D

Google Search hala aynı hocam.
Tavsiyem temiz kurulum ve şarjınız %100'ken yapmanız.

adibelli

Web Designer
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur A.
Cihazım
Mi9T PRO 128GB
Meslek
Web Designer
Konular
35
Google Search hala aynı hocam.
Tavsiyem temiz kurulum ve şarjınız %100'ken yapmanız.

1.0'dan geçmeye değecek bir şey var mı hocam sizce ?
Şimdi hiç baştan temiz kurulum için uğraşamayacağım,ama uzun süredir Masik kullanıyorum sanırım ilk defa bu kadar kalabildim bir ROM'da :)

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
1.0'dan geçmeye değecek bir şey var mı hocam sizce ?
Şimdi hiç baştan temiz kurulum için uğraşamayacağım,ama uzun süredir Masik kullanıyorum sanırım ilk defa bu kadar kalabildim bir ROM'da :)

Elbette değer hocam, isterseniz üzerine kurun, sonuçta güncelleme.
Fakat benim tavsiyem temiz kurulum (:

Sayko

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
R.note 4x
Meslek
Market Aktivite Elemanı
Konular
12
rom oldukça kullanışlı, seri ve de ses konusunda aşmış.
fakat bir sorunum var.
Titanium Backup kullanıyorum ve "space manager, security space, bilmemne space" gibi sisteme ait birtakım işlevler, periyodik şekilde tit.backup tarafından donduruluyor.
daha önce de masik kullandım ve sorunu daha önce de yaşadım acaba gene masik kullandığım dönemde mi oldu bimiyorum, korkmaya başladım; etkisi ise şöyle oluyor mesela hic yaşamadığım "cepteyken kendiliğinden acil aramada tuşlama yapması" sorunu başgösteriyor, bunun dışında daha önce yaptığım ayarlamalar eski haline dönüyor ki özellikle bunu çok yaşadım.
bunu masik sahiplerine aktarabileceğim bir kanal var mıdır 1, burada bunu yaşayan var mıdır 2.
[doublepost=1525875475,1525875013][/doublepost]1 de şarj olmazsa olmazı olan adam uzak dursun romdan.

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
rom oldukça kullanışlı, seri ve de ses konusunda aşmış.
fakat bir sorunum var.
Titanium Backup kullanıyorum ve "space manager, security space, bilmemne space" gibi sisteme ait birtakım işlevler, periyodik şekilde tit.backup tarafından donduruluyor.
daha önce de masik kullandım ve sorunu daha önce de yaşadım acaba gene masik kullandığım dönemde mi oldu bimiyorum, korkmaya başladım; etkisi ise şöyle oluyor mesela hic yaşamadığım "cepteyken kendiliğinden acil aramada tuşlama yapması" sorunu başgösteriyor, bunun dışında daha önce yaptığım ayarlamalar eski haline dönüyor ki özellikle bunu çok yaşadım.
bunu masik sahiplerine aktarabileceğim bir kanal var mıdır 1, burada bunu yaşayan var mıdır 2.
[doublepost=1525875475,1525875013][/doublepost]1 de şarj olmazsa olmazı olan adam uzak dursun romdan.

Hocam, bende Titanium Backup kullanıyorum ve sadece yüklü uygulamaları yedekliyorum.
Dediğiniz sorunların hiç birisi ile de daha önceden karşılaşmadım. Masik U'dan bahsediyorum. Ayarlar'ın resetlenmesi hariç, bir kere başıma geldi. Bir daha da olmadı...

Şarj konusuna gelirsek de eğer, 08.00'den akşam 17.00'a kadar sadece Bluetooth açık olarak cebimde duruyor ve %100'den %25-35 arasında bir sonuç alıyorum. Çin'den batarya sipariş edip, değiştireceğim. Bakalım o zaman sonuç n'olacak.

Sayko

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
R.note 4x
Meslek
Market Aktivite Elemanı
Konular
12
Hocam, bende Titanium Backup kullanıyorum ve sadece yüklü uygulamaları yedekliyorum.
Dediğiniz sorunların hiç birisi ile de daha önceden karşılaşmadım. Masik U'dan bahsediyorum. Ayarlar'ın resetlenmesi hariç, bir kere başıma geldi. Bir daha da olmadı...

Şarj konusuna gelirsek de eğer, 08.00'den akşam 17.00'a kadar sadece Bluetooth açık olarak cebimde duruyor ve %100'den %25-35 arasında bir sonuç alıyorum. Çin'den batarya sipariş edip, değiştireceğim. Bakalım o zaman sonuç n'olacak.

her yeniden baslatmada ortaya çıkıyor, mesela bu olduktan sonra su an köşe kısımlar ovale döndü, ben yazı tipi ile uğraşıyorum, hatalar alıyorum bunla ilgili değilse her masik kullanan bir iki yaşayacaktır bu sıkıntıyı.
[doublepost=1525982570,1525958106][/doublepost]Müsait biri bana sol tarafı siyah sağı renkli duvar kağıdını yükleyebilir mi çok güzeldi

burak0640

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 5Prim
Konular
42
Romu kullandım hoş ama değişiklik olsun diye Lineage os a geçtim telefon açılırken hala Innovations yazısı altında masik u ekranı ile açılıyor sebebi nedir ?

Üst Alt