Rom Mi 9SE Masik 6.7 Stable [29/8/2019]

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
miui pro ve mi room kullanıp masik x e geçtim. masikx i ben pek beğenmedim. miui pro ile aynı özelliklere sahip ama pro daha akıcıydı bana göre. şarj süresi olarakta dün 5 saate yakın sot aldım. birde bugün deneyecem kaç saat alacağım bakalım.
Masik yapımcısı gözü kapalı yapıyor test ettiriyor yayınliyir kendisi mi8 kullanıyor sanırım

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Masik yapımcısı gözü kapalı yapıyor test ettiriyor yayınliyir kendisi mi8 kullanıyor sanırım
ben mi room a döncem stabili çıkınca. en güzel sadesi o. masik ve miui pro da işime yaratan bi tek özellik vardı oda akıllı ağ yönetimi. ama oda ekran kapanınca 2g almıyor öyle bi ayarı yok. macrodroid ile ayarlıyodum o işi oda stabil çalışmıyor. dün xposed ile gravity box kurdum şimdiye kadar hiç teklemedi çok güzel çalışıyor. birde batarya harcayıp harcamamasını kontrol ederim harcamıyorsa direk mi room :D

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Mi9 SE GRUS
Masik ™ X 6.2 Kararlı indirme bağlantısı eklendi

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
6.1 i pek beğenmemiştim birde bunu deneyeyim. 3 linktede indirme kotası limiti var ilk defa böyle birşey gördüm drive ve yandexte.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
6.1 i pek beğenmemiştim birde bunu deneyeyim. 3 linktede indirme kotası limiti var ilk defa böyle birşey gördüm drive ve yandexte.
Sıcak link herkes yüklenmiştir şimdi. ara ara deneyin hocam

1kemal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kemal eskici
Cihazım
mi mix 2
Konular
1
Tecrübeni aktarırmısın şarj yüzünden geçmeyi düşünüyorum

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Tecrübeni aktarırmısın şarj yüzünden geçmeyi düşünüyorum
aktarırım ama pazartesiyi bulur. şuan şarjım %80 ve 6.1 den 2. SOT u almayı hedefliyorum. birincinin süresi düşüktü o yüzden almadım ss ini 5 saat idi. az önce indirdim rom u yarın öğlen yada akşam atarım 6.2 yi

şarj için mi room iyi. stabil sürümünün çıkmasını bekliyorum ben o yüzden miui pro ile masik i deniyorum 1 haftadır. birde akıllı ağ yönetim özelliklerini sevmiştim onuda gravity box ile hallediyorum artık tam işlevsel değil çünkü o özellikler (benim istediğim şekilde değil )

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
aktarırım ama pazartesiyi bulur. şuan şarjım %80 ve 6.1 den 2. SOT u almayı hedefliyorum. birincinin süresi düşüktü o yüzden almadım ss ini 5 saat idi. az önce indirdim rom u yarın öğlen yada akşam atarım 6.2 yi

şarj için mi room iyi. stabil sürümünün çıkmasını bekliyorum ben o yüzden miui pro ile masik i deniyorum 1 haftadır. birde akıllı ağ yönetim özelliklerini sevmiştim onuda gravity box ile hallediyorum artık tam işlevsel değil çünkü o özellikler (benim istediğim şekilde değil )

6.2'ye nasıl güncelliyorsun ? Twrp sürümün nedir ?

Üst Alt