Rom Masik 13.1 v2 ROM Android 10 GÜNCEL - AKICI - HIZLI

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163
Redmi Note 6 Pro için MIUI 12 Masik X 13.1 Güncelleme Yapıldı. Xiaomi’nin Android Q ile Redmi Note 6 Pro için MIUI 12 Masik 13.1 Beta Güncellemesi şu anda resmi olarak tüm cihazlar için kullanıma sunuluyor. Redmi Note 6 Pro MIUI 12 Beta Güncellemesi MIUI 12 Masik X 13.1 Güncellemesi Android 10 Güncellemesi için çok uzun zamandır bekliyorduk.

Değişiklikler: Google Apps, Hızlı yanıt, Yeni Sistem Yazı Tipi, Yeni kilit ekranı duvar kağıdı Animasyonu, Karanlık mod programı, Yeni ekran modları, video için isteğe bağlı hızlı snap modu eklendi, MIUI Bildirim Stili Değişimi, Hızlı Şarj için Pil Simgesi Değişimi, Güncellenmiş Güvenlik Düzeltme Eki , MIUI 12 Özellikleri ile Sistem, Kamera, Ayarlar, Güncelleyici uygulaması ve Kaydedici Uygulamasında FaceId, Düzeltmeler ve Optimizasyon kullanarak Yeni Uygulama Kilidini Açma. Xiaomi'nin en popüler cihazı olan ve bir gün içinde Redmi Note 6 Pro, Xiaomi'nin Redmi Note 6 Pro için güncellemeler açısından biraz yavaşladığını görebiliriz.
Son Android 10 Güncellemesinde, bazı iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri var, Örneğin, MIUI 10'a göre pil verimliliği ve performansı açısından da bazı küçük yükseltmeler var.

Dosya:

KURULUM:
TWRP'den
  1. Wipe kısmından, Cache System, Vendor, data'yı wipe edin.
  2. ROM'u flashlayın.
  3. Yeniden Başlatın.
  4. NOT:
  5. Not: Redmi Note 7'den Port edilmiştir.

nuke66

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
İndirip denedim gözlemlediğim eksiklikler ve buglar şunlar:
-Posta uygulaması yok
-Konumlandırma sıkıntılı (illa GPS yi açmak gerekiyor aksi halde konumu yanlış gösteriyor)
-Kamera uygulamasında tarih ekle seçeneğini açmama rağmen fotolara tarih eklemiyor
-Fm radyo çalışıyor ama ses çıkmıyor

Bunlar benim tespit ettiklerim belki başka buglar da vardır. Kısa süre sonra MIUI 12 eu roma döndüm.

blg0044

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 6Pro
Meslek
Muhasebe
Konular
8
-Posta uygulaması yok
-Konumlandırma sıkıntılı (illa GPS yi açmak gerekiyor aksi halde konumu yanlış gösteriyor)
-Kamera uygulamasında tarih ekle seçeneğini açmama rağmen fotolara tarih eklemiyor

Bunlar benim tespit ettiklerim belki başka buglar da vardır. Kısa süre sonra MIUI 12 eu roma döndüm.
MİUİ 12 eu rom hangisini kullanıyorsunuz acaba ? Sorunsuz olan bir MIUI 12 rom arıyorum fakat eu rom olarak hep PORT romlar var.

nuke66

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
MİUİ 12 eu rom hangisini kullanıyorsunuz acaba ? Sorunsuz olan bir MIUI 12 rom arıyorum fakat eu rom olarak hep PORT romlar var.
Şu an resmi rom çıkmadı MIUI 12 olarak, sadece port romlar var.

serdartuzen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serdar
Cihazım
redmi note 6pro
Konular
9
hocam güncel antutu puanını atar mısınız

Byopsy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlüt
Cihazım
Xioami mi mi
Konular
0
Merhaba
Masik x 8.5 da kilit ekranında bildirimler sorunsuz gösteriliyordu. Hatta ekran kilidini açıp tekrar kapatınca kilit ekranında bildirimler kalıyordu. Bunda ise kilit ekranı açılıp bildirime bakmasanızda ekranı kitlediğinizde kilit ekranında hiç bildirim yok gibi gösteriyor. kilit ekranı açılınca bildirimler tekrar meydana çıkıyor.

Bir çözümü varmıdır? yok ise benim için çöp bir rom olmuş.

serdartuzen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serdar
Cihazım
redmi note 6pro
Konular
9
-Posta uygulaması yok

benim açımdan en büyük sorunu şuan yavaş sarj oluyo olması. qualcomm fast charge 3.0 kullammama rağmen yine yavaş sarj oluyor.
onun dışın da romu beğendim.

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Kilit açarken duvar kağıdını bulanık yaparak açacam diye göz kırpıyor ekran bu da çok gıcık olmuş keşke açılış animasyonunu kapatma şansımız olsa

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Kasma takılma sorununu çözdüm. Güç tasarruf modunu devamlı açık bırakınca kasılan animasyonlar kapatılıyor ve çok akıcı bir sekil alıyor sistem haberiniz olsun

davut83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
davut
Cihazım
zopo zp998
Konular
4
-Posta uygulaması yok

Masik romun genel sorunlarından biri sanırım kamera uygulamasına zaman damgası eklememek masik x 8.5 romda aynı sorun vardı ama kamera apksini degiştirerek çözmüştüm

Üst Alt