Yardım Manisa'da yardım edecek arkadaş arıyorum

• Konbuyu başlatan g.c.
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 1K

g.c.

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
mi 5
Konular
1
Merhaba arkadaşlar forumu uzun zamandır takip ediyorum. Telefonunuz 4.5 uyumlu değil uyarısı alıyorum malum sebeplerden. Ücret karşılığı sorunumu çözecek arkadaş var mı Manisa'da?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Merhaba arkadaşlar forumu uzun zamandır takip ediyorum. Telefonunuz 4.5 uyumlu değil uyarısı alıyorum malum sebeplerden. Ücret karşılığı sorunumu çözecek arkadaş var mı Manisa'da?

hocam isteseniz özelden ulaşın isterseniz buradan neden uyumlu değil uyarısını verdiğini açıklayayım xiaomi firmasını operatörler tanımıyorlar kayıtlarında xiaomi yok ama 4.5 g bağlanabilirsiniz herhangi bir sorun olmayacaktır 4G yazıyorsa operatörünüzün isminin arkasında zaten lte bandında bağlısınız demektir

Oyla:

g.c.

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
mi 5
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
burhan0660'a teşekkür ederim. Uzaktan yardım verebileceğini söyledi ancak öncelikle Manisa da ikamet eden arkadaşlardan biri yardımcı olur mu

Oyla:

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14

Sorununuz tam olarak nedir? umarım 4G cekiyor 4.5G çekmiyor gibi bisey değildir:)Tam olarak yazarsanız daha kolay çözüm bulabilirsiniz.

Oyla:

g.c.

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
mi 5
Konular
1
Sorununuz tam olarak nedir? umarım 4G cekiyor 4.5G çekmiyor gibi bisey değildir:)Tam olarak yazarsanız daha kolay çözüm bulabilirsiniz.
Operatör 4.5g olmasına rağmen cihazı 3g gibi algılıyor ve kampanyalarından faydanmama müsade etmiyor.

Bootloader vs açık daha önce IMEI işlemi yapılmış cihazimin 4.5g uyumlu cihaz IMEI ile değiştirilmesini talep ediyorum.

Açık açık yazmak istemedim

Oyla:

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
Operatör 4.5g olmasına rağmen cihazı 3g gibi algılıyor ve kampanyalarından faydanmama müsade etmiyor.

Bootloader vs açık daha önce IMEI işlemi yapılmış cihazimin 4.5g uyumlu cihaz IMEI ile değiştirilmesini talep ediyorum.

Açık açık yazmak istemedim

Anladım.Manisadan biri cikar umarım.Cikmaz ise burhan hocamda işinin ehlidir.Forumda bircok kisiye uzaktan bağlanarak yardimda bulundu.

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Tekrar tekrar IMEI değiştirmek yerine SIM kartınızı farklı bir cihaza takıp kampanyalardan yararlandıktan sonra yeniden kendi cihazınıza takmak daha kolay gelebilir zannediyorum...
aslında güzel mantık ama çalışıyor mu anlamıyorum kampanya gibi şeylerle hiç ugraşmadım mantıklı bir cevap

Oyla:

g.c.

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
mi 5
Konular
1
Tekrar tekrar IMEI değiştirmek yerine SIM kartınızı farklı bir cihaza takıp kampanyalardan yararlandıktan sonra yeniden kendi cihazınıza takmak daha kolay gelebilir zannediyorum...
Bugün işe yarar ama yarın farklı bir kampanya olduğunda tak çıkar yerine elimdeki hazır 4.5g uyumlu IMEI ile değiştirebilirim diye düşündüm.

Yakınlarda arkadaş bulamazsam tavsiyeni yaparım teşekkürler

Oyla:
Üst Alt