Soru Maksimum 2100 TL'ye Alınabilecek En Güçlü Samsung Cihaz Hangisidir ?

WereBear

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Maksimum 2100 TL bütçeye alınabilecek en güçlü Samsung telefon hangisidir ?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Maksimum 2100 TL bütçeye alınabilecek en güçlü Samsung telefon hangisidir ?
Burası Xiaomi cihazları ile ilgili bir forum, bu sorunuzu neden Samsung forumunda sormuyorsunuz?

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

Oyla:

WereBear

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Burası Xiaomi cihazları ile ilgili bir forum, bu sorunuzu neden Samsung forumunda sormuyorsunuz?

Bir telefon aldığım zaman alabileceğimin en iyisini almaya çalışıyorum. Bu nedenle tüm markalarda araştırma yapıyorum. Xiaomi tarafında Mi Note 3 - MiA2 Nokia tarafında Nokia 8 var mesela Huawei tarafında da güzel telefonlar var şimdi ise Samsung'lara bakıyorum. Ama şu konuda özür diliyorum : Ben bu bölümü Samsung telefonların bölümü sanmıştım fakat burası MIUI arayüzü kullanan Samsung telefonların konusuymuş. Kusuruma bakmayın.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bir telefon aldığım zaman alabileceğimin en iyisini almaya çalışıyorum. Bu nedenle tüm markalarda araştırma yapıyorum. Xiaomi tarafında Mi Note 3 - MiA2 Nokia tarafında Nokia 8 var mesela Huawei tarafında da güzel telefonlar var şimdi ise Samsung'lara bakıyorum. Ama şu konuda özür diliyorum : Ben bu bölümü Samsung telefonların bölümü sanmıştım fakat burası MIUI arayüzü kullanan Samsung telefonların konusuymuş. Kusuruma bakmayın.
Estağfurullah hocam, kusurluk bir durum yok...Fiyat/Performans odaklı cihaz için Xiaomi çok doğru bir karar...MiA2 Saf Android arayüzlü,eğer saf Android sevmiyorsanız, beğenmeyebilirsiniz zamanla...Mi Note3 yerinde bir tercih olur....Kolay gelsin

Oyla:

Tiwet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tibet
Cihazım
Mi5
Konular
3
Estağfurullah hocam, kusurluk bir durum yok...Fiyat/Performans odaklı cihaz için Xiaomi çok doğru bir karar...MiA2 Saf Android arayüzlü,eğer saf Android sevmiyorsanız, beğenmeyebilirsiniz zamanla...Mi Note3 yerinde bir tercih olur....Kolay gelsin

M20 vs Xiaomi Mİ 8 Lite ?

Oyla:
Üst Alt