Çözüldü Mail şifresini unuttum cihaz açılmıyor

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Hocam aynısını yaptım ve açıldı sağol. Peki aynı şey olmaması için cihazda kayıtlı olan adresi falan nasıl sıfırlayıp silebilirim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bakın videoda desen oluşturuyor. Aynı şekilde desen oluşturup tekrar online olunca doğrulama kısmına deseni girmeniz lazım. Ya da bir önceki anlatımdaki apkyı da kullanabilirsiniz. Arayüze eriştikten sonra gerisi kolay.

Mehmet.celik1990

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco m3
Konular
8
Arkadaşlar elimde kardeşimin yurt dışından getirdiği Redmi 8A cihaz var. İlk aldığı zaman yurt dışında kurulum yaptı kullandı ülkeye dönünce iphone aldı cihazı kenara koydu. Sonra cihazı bana verdi kullanmam için. Cihazı açıyoruz ama giriş yapmamız için ilk kurulum mailini ve şifresini yazmamızı istiyor. mail oluyor ama malesef şifreyi hatırlayamıyor. Kurtarma için ise başka bir mail eklemiş o maili hiç hatırlamıyoruz. Wipe cache data yaptım ama kurulum sonrası yine aynı yerde kalıyor. Direk bu cihaza rom atıp aktif hale getirebilirmiyim. Cihazı çalıştırmam için ne yapmam gerekli.

Cihaz Karadağdan 2019 yılında alınma kutusu ve faturası durmaktadır.
Google gibi bir yerde Android mail bypass yazarsan direk uygulamalı tomarca video çıkacaktır daha önce Xiaomi ve Samsung da deneyimlemiştim sorun çıkmadı bypass işlemi sorunsuz bir şekilde yapıldı üstte arkadaşlar örnek video paylaşmış çabalamanızı tavsiye ederim

SaWYeR53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
İphone
Konular
3
Bakın videoda desen oluşturuyor. Aynı şekilde desen oluşturup tekrar online olunca doğrulama kısmına deseni girmeniz lazım. Ya da bir önceki anlatımdaki apkyı da kullanabilirsiniz. Arayüze eriştikten sonra gerisi kolay.
Sıfırlama yapıp denedim sorunsuz şekilde açıldı sağolun. Cihaza imei atmam lazım nasıl atabilirim acaba elimde imei var.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Sıfırlama yapıp denedim sorunsuz şekilde açıldı sağolun. Cihaza imei atmam lazım nasıl atabilirim acaba elimde imei var.
Bu cihazın repair işlemi konusunda pek bilgim yok.
Google kullanın ve biraz araştırın kendiniz yapabileceğiniz bir şey varsa deneyin. Yoksa forumda ücretli destekler kısmında bu işlemi yapıyorlar.

SaWYeR53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
İphone
Konular
3
Bu cihazın repair işlemi konusunda pek bilgim yok.
Google kullanın ve biraz araştırın kendiniz yapabileceğiniz bir şey varsa deneyin. Yoksa forumda ücretli destekler kısmında bu işlemi yapıyorlar.
Tamamdır hocam çok sağol yardımın için teşekkürler ben biraz araştırma yapayım.

Üst Alt