Yardım Magiskmanager modül silinmiyor

Erayflr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray Filar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
27
Merhabalar ekte yer alan miui mesajlar ve kişiler uygulamasını yüklemiştim sıkıldım silmek istiyorum modülü siliyorum fakat ueninden başlandığı zaman geri geliyor neden silinmiyor silmenin bir yolu yok mu ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Hocam TWRP'de mount kısmından data işaretliyken, Advanced > File Manager > /data/adb/modules/'Modül ismi' tıklayarak sağ alttaki butona basıp delete yapın sonra yeniden başlatıp silinip silinmediğini kontrol edin.

r00t.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
r00t
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
Merhabalar ekte yer alan miui mesajlar ve kişiler uygulamasını yüklemiştim sıkıldım silmek istiyorum modülü siliyorum fakat ueninden başlandığı zaman geri geliyor neden silinmiyor silmenin bir yolu yok mu ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

/data/adb klasörüne root erişim ile girip ordan manuel silebilirsin. Veya gibi TWRP yöntemiyle de silebilirsin. XDA'daki Senior bir üye tarafından paylaşılmış bir çözüm, güvenebilirsin.

Erayflr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray Filar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
27
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam TWRP'de mount kısmından data işaretliyken, Advanced > File Manager > /data/adb/modules/'Modül ismi' tıklayarak sağ alttaki butona basıp delete yapın sonra yeniden başlatıp silinip silinmediğini kontrol edin.
Teşekkür ederim silindi gitti Allah a şükür

Üst Alt