Mod MagiskHide Props Config v6.1.2 (Cihaz Sertifikalı Değil Çözümü)

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Telefonum dirençli repairli 11 Lite 5G. Magisk yüklü ancak ikona tıkladığımda şu uyarıyı veriyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Tamam'a tıklasam imei'ler silinir mi?

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
74
Yapamayan arkadaşlar.
Bu yöntemle Mi11T ve Mi 11T Pro 'nun sertifika sorununu az önce çözmüş bulunmaktayız.
En çok yapılan hata şu Denylist bölümünde google hizmetlerinin tüm seçeneklerine tık atmamızdan kaynaklıymış.

• Magisk'in ayarlarına girin.
  • Zygisk'i aktif hale getirin.
  • Enforce Denylist'i aktif hale getirin.
  • Configure Denylist kısmına girin.
  • Configure Denylist kısmına girince sağ üstteki 3 nokta üst üste simgesine dokunun.
  • Çıkan pencerede sistem uygulamalarını göstere dokunun.
  • Aşağı listede Google Play hizmetleri uygulamasını bulun.
  • Bulduktan sonra üzerine dokunarak alt paketleri açın.
  • com..google.android.gms karşısına tik atın.
  • com.google.android.gms.unstable karşısına tik atın.
  • (Dikkatli olun! Sadece bu ikisine tik atın. Eğer CTS profili halen daha geçmezse geri gelip hepsini işaretlemeyin!)
  • 2 pakete de tik attıktan sonra Google Play hizmetleri yazısına dokunarak karşısında bulunan mavi tire (-) işaretini tik (✓) haline getirin.
  • Tik haline getirmezseniz yaptığımız işlem kaydolmayacak.
  • Ardından telefonunuzu yeniden başlatın.
  • Yeniden başlattıktan sonra herhangi bir Safetynet Check uygulaması ile CTS profilini kontrol edin.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Eğer,
  • Basic integrity ve CTS profile match karşısında pass yazısı görüyorsanız işlem tamamdır. Geçmiş olsun.
  • Sadece basic integrity karşısında pass görüp CTS hâlâ fail ise bir sonraki adıma geçin.

Hocam Mi 9T kullanıyorum CTS geçmiyor bir türlü ne yapmam gerek ?

efem360

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kahren
Cihazım
Mi 11T
Konular
1
Hocam Mi 9T kullanıyorum CTS geçmiyor bir türlü ne yapmam gerek ?
Hocam 2 gün önce 9 T cihazında bu işlemi yaptık. Ne kadar hızlı ve birebir aynı yaparsan yeterli olacaktır. Tekrar tekrar belki 10 defa tekrarladım. Ama fark ettim ki bende yazmış olsam da yolda hata yapıyorum. Tekrar okuyup başa sardım ve sorun çözüldü.

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
74
Hocam 2 gün önce 9 T cihazında bu işlemi yaptık. Ne kadar hızlı ve birebir aynı yaparsan yeterli olacaktır. Tekrar tekrar belki 10 defa tekrarladım. Ama fark ettim ki bende yazmış olsam da yolda hata yapıyorum. Tekrar okuyup başa sardım ve sorun çözüldü.
Başta CTS düzelmedi sonra farklı bir sitede bulduğum talimatlarla CTS 'yi de yaptım sonrasında Play Store'da sertifikalı değil yazısı devam ediyordu magisk hide yaparak yine devam ettim bir süre bekledikten sonra Sertifika 'da oldu ama yine Netflix benzeri uygulamaları indiremiyordum. 12 saat geçtikten sonra o sorunda düzeldi kendiliğinden

efem360

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kahren
Cihazım
Mi 11T
Konular
1
Başta CTS düzelmedi sonra farklı bir sitede bulduğum talimatlarla CTS 'yi de yaptım sonrasında Play Store'da sertifikalı değil yazısı devam ediyordu magisk hide yaparak yine devam ettim bir süre bekledikten sonra Sertifika 'da oldu ama yine Netflix benzeri uygulamaları indiremiyordum. 12 saat geçtikten sonra o sorunda düzeldi kendiliğinden
Çözüm yolunu tekrar bulabilirseniz buradan paylaşırsanız daha fazla kişiye faydanız olur. Bende hala elime cihaz geçince kendi paylaştığım talimatı buradan bakarak uyguluyorum.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
115
Ne yapsam olmuyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cts geçmiyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-08-10-19-26-30-733_rikka.safetynetchecker.jpg
    Screenshot_2023-08-10-19-26-30-733_rikka.safetynetchecker.jpg
    305,6 KB · Görüntüleme: 17

serhaneso

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
redmi3
Konular
0
Arkadaşlar netflix'te sorun yaşayanlar bu yolu deneyebilir tamamen sorumluluk size aittir ben denedim herhangi bir sorun yok cihazım Samsung s20 ultra bu dizindeki dosyayı sildikten sonra netflix çalışıyor daha önce başka bir makalede de okumuştum bu da ikinci bir seçenek parmak izi eklemeyi unutmayın cihazımda magsik yüklü ama pasif konumda olduğu için tekrar güncellemek istemedim IMEI ler gidebilir diye

dosya yolu bu dosya yediğinde almayı unutmayın

Herhangi bir dosya yöneticisi ile bu dosya yolunu izleyip silebilir root yetkisi vermeniz gereklidir

root/vendor/lib/liboemcrypto.so
Veya
system/vendor/lib/liboemcrypto.so

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt