Yardım Magisk Yüklenme Sorunu

apinous

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Nuri
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Merhaba iyi forumlar,

Telefonuma başta 12.5.5 güncellemesi geldi ve telefonum rootlu iken güncelledim. OrangeFox üzerinden güncelledim ama root gitmiş olması gerekirken viper, supersu gibi uygulamaları rahatlıkla kullanıyordum ama sonrasında 12.5.6 güncellemesi geldi, kurdum yine Orange üzerinden fakat bu sefer magisk v23 veya v24 kurmama rağmen kurulmuyor gözüküyor. Telefonumun sesi kısık normalde, sırf root atmamın sebebi viper. Çözüm yolu var mı?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
Magisk artıkları nedeniyle bazen böyle sorunları oluyor. Magisk uninstall zip flashlayın uygulama dahil her şeyi kaldırın. Ardından tekrar magisk kurun.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Merhaba iyi forumlar,

Telefonuma başta 12.5.5 güncellemesi geldi ve telefonum rootlu iken güncelledim. OrangeFox üzerinden güncelledim ama root gitmiş olması gerekirken viper, supersu gibi uygulamaları rahatlıkla kullanıyordum ama sonrasında 12.5.6 güncellemesi geldi, kurdum yine Orange üzerinden fakat bu sefer magisk v23 veya v24 kurmama rağmen kurulmuyor gözüküyor. Telefonumun sesi kısık normalde, sırf root atmamın sebebi viper. Çözüm yolu var mı?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Apk dosyasının sonundaki.apk yazısını silip .zip yapıp Twrpyi açıp install seçeneğinden kurun rootlanmis olacak hocam.
Bazı update sonrası root yetkisi kalkar ya boot.img yamalayıp flashlamak yada Yeniden magisk.zip kurmanız gerekiyor

apinous

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Nuri
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim, denedim ama olmadı. Tek çare wipe data yapıp öyle denemekten geçiyor sanırım ve şuan yurttayım ve yeterli internetim olmadığından yapmayı riskli buluyorum. Bir şekilde böyle devam edeceğim, teşekkür ederim yine de hepinize :)

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Dirty flash yapmak böyle sorunlara yol açabiliyor. Clean flash yaparsanız büyük ihtimalle çözülecektir.

Üst Alt