Rehber [Magisk+Xposed][Android9]Uygulamaya Özel DPI Değiştirme

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Tekrar deneyin hocam. Ekran görüntüleri bana aittir, dolayısıyla sorun olmaması gerekiyor.
Hocam magisk falan daha ortada yokken insanlar supersu ile root yaparken genelde xposed kullanıyordu ve xposed in en favori uygulamalarından biri app settings ti,ve o zamanlar gerçekten çalışıyordu, ben senede bi iki kez xposed yükleyip denerim app settings çalışıyormu diye ama birkaç senedir çalışmıyor nedense.şimdi bu konuyu görünce heyecanlandım çünkü app settings in yanında aynı işlevi yapan skyolinhelper uygulaması da var,önce ekran resimlerindeki yolu denedim, ne facebook ne de diğer denediğim uygulamada değişiklik olmadı.somra app settings ile denedim ama maalesef.tekrar deneyim bişey kaybetmem.ayrıca paylaşım için de teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu işlemleri yaptıktan sonra kaydet seçeneği falan yokmu acaba?app settings te vardı ama bunda yok
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
Ben yaptım fakat pubg mobile yi denedigimde ona yapmiuor nedense hocam ama digerlerinde oluyor

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Hocam magisk falan daha ortada yokken insanlar supersu ile root yaparken genelde xposed kullanıyordu ve xposed in en favori uygulamalarından biri app settings ti,ve o zamanlar gerçekten çalışıyordu, ben senede bi iki kez xposed yükleyip denerim app settings çalışıyormu diye ama birkaç senedir çalışmıyor nedense.şimdi bu konuyu görünce heyecanlandım çünkü app settings in yanında aynı işlevi yapan skyolinhelper uygulaması da var,önce ekran resimlerindeki yolu denedim, ne facebook ne de diğer denediğim uygulamada değişiklik olmadı.somra app settings ile denedim ama maalesef.tekrar deneyim bişey kaybetmem.ayrıca paylaşım için de teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu işlemleri yaptıktan sonra kaydet seçeneği falan yokmu acaba?app settings te vardı ama bunda yok
Kaydet yok hocam direk geri tuşuna basın kaydediyor. App settings uygulamasını Samsung Note 2 zamanlarında çok kullandım. Şuan tam randuman vermediği için skyolinhelper kullandım. Android 9'da sağlıklı çalışıyor. Sadece EdXposed SafetyNet ten geçmediği için kaldırdım. Ayrıca 320 DPI orjinal olarak geliyor sanırım. 240 DPI yaparsanız küçülür.

Üst Alt