Yardım Magisk sonrasi cihaz açılmıyor

aliemrealıcı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 5s PLUS
Konular
4
Herkese merhaba arkadaşlar. Cihazda normalde lineageos yüklü sorunsuz kullanıyordum. Araca bağlamak için root atmam gerekti ve bende twrp üzerinden magisk kurulumu yaptım. Ama APK yi kurmadım. Daha sonra cihaz açılmayip direkt twrp ekranına atti. Bende wipe data yapip yeniden lineage kurdum ama şimdide lineage ekranında bir süre durup yeniden başlatıp twrp ekranına dönüyor

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Magiskten sonra bunu flaşlayıp yeniden başlatın

Oyla:

aliemrealıcı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 5s PLUS
Konular
4
Magiskten sonra bunu flaşlayıp yeniden başlatın
Hocam son durum şu şekilde. ViperOs yüklüyorum sıkıntısız açılıyor ama onda sürüm Android 7.1.2. Lineageos yüklüyorum açılma ekranında kalıyor. Pixel Exp yükleyeyim dedim Error Code 7 hatası verdi bende scripti açıp o iki satırı sildim ve sorunsuz yüklendi fakat bu sefer yine lineageos da ki gibi açılış ekranında kalıyor . Şu an ViperOs yüklü kullanabiliyorum bu şekilde. Bu haldeyken başaka yapabilecegim bir şey var mı

Oyla:

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Romlarla alakalı bi sıkıntı olabilir mi acaba. Ben tam olarak çözemedim çünkü :)

Oyla:

aliemrealıcı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 5s PLUS
Konular
4
Romlarla alakalı bi sıkıntı olabilir mi acaba. Ben tam olarak çözemedim çünkü :)
Vallahi hocam paranormal durumlara döndü iyice anlayamadım ben olayları. Şimdi benim 5S Plus ikinci cihazım. Normalde telefonum Mi Note 10. Video filan çekiyorum ben profesyonel. Slider dediğimiz kaydırıcı cihaz bluetooth ile kontrol ediliyor. 5S Plus u da ben onun için kullanıyordum. Daha sonra telefonu arabaya baglamak için root atmam gerekti bende dedim 5S Plus zaten boşta ona yapayım. Şimdi durum ViperOs yüklü sorun yok ama Gapps yükleyince başlangıçtaki mail istedigi yerde mail dogru girmeme ragmen bir türlü onay vermedi bende bu sefer ViperOs kurdum ama bu sefer Gapps i kurmadan cihazı başarılı bir şekilde rootladım. Sonra Gapps i kurdum ama bu seferde Android Oto çalışmadı. Şu an ki sorunum Android 10 ya da 9 lu yeni Roma dönememek. TWRP üzerinden format daha dediğimizde telefonun fabrika ayarlarına dönmesi lazım sanırım

Oyla:

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Vallahi hocam paranormal durumlara döndü iyice anlayamadım ben olayları. Şimdi benim 5S Plus ikinci cihazım. Normalde telefonum Mi Note 10. Video filan çekiyorum ben profesyonel. Slider dediğimiz kaydırıcı cihaz bluetooth ile kontrol ediliyor. 5S Plus u da ben onun için kullanıyordum. Daha sonra telefonu arabaya baglamak için root atmam gerekti bende dedim 5S Plus zaten boşta ona yapayım. Şimdi durum ViperOs yüklü sorun yok ama Gapps yükleyince başlangıçtaki mail istedigi yerde mail dogru girmeme ragmen bir türlü onay vermedi bende bu sefer ViperOs kurdum ama bu sefer Gapps i kurmadan cihazı başarılı bir şekilde rootladım. Sonra Gapps i kurdum ama bu seferde Android Oto çalışmadı. Şu an ki sorunum Android 10 ya da 9 lu yeni Roma dönememek. TWRP üzerinden format daha dediğimizde telefonun fabrika ayarlarına dönmesi lazım sanırım
Aynen fabrika ayarlarına döner evet. Sizin olaylar baya karışıkmış bu arada :)

Oyla:

aliemrealıcı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 5s PLUS
Konular
4
Neredeyse tüm romları denedim. SuperiorOs ile tüm sorunlarımi çözdüm. Eskiden diğer romlarda sıkıntı olmuyordu ama o magisk işleminden sonra bir türlü donemedim fakat şu an her şey sorunsuz.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt