Yardım Magisk SafetyNet hatası

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
arkadaslar miui am romuna gectim magisk manager i yükledim zip dosyasını indirip twrp ile flashladım ama safetynet kontrolünden kalıyorum ne yapmam gerekiyor yardım edermisiniz

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
sorunu v14 sürümünü yükleyelek çözdüm belki isinize yarar

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Safetynet ne ise yariyor acaba :)?

Bazı geliştiriciler root yetkisine sahip olan cihazlarda uygulamaların çalışmasını engellemeye başladılar. Bunun geliştiricilere göre bir çok nedeni var. Örnek verecek olursak telefonda root yetkisi varken Snapchat'e giriş yapamıyorsunuz. SafetyNet buna çözüm getiriyor, root yetkisini uygulamalardan gizliyor kısaca. Kontrolden geçerse root yetkisi varken bu tür uygulamalarıda kullanabiliyorsunuz.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Bazı geliştiriciler root yetkisine sahip olan cihazlarda uygulamaların çalışmasını engellemeye başladılar. Bunun geliştiricilere göre bir çok nedeni var. Örnek verecek olursak telefonda root yetkisi varken Snapchat'e giriş yapamıyorsunuz. SafetyNet buna çözüm getiriyor, root yetkisini uygulamalardan gizliyor kısaca. Kontrolden geçerse root yetkisi varken bu tür uygulamalarıda kullanabiliyorsunuz.
Hocam root u gizleyen safetynet değil, magisk hide özelliğidir. O kısmı düzeltmiş olalım.

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Hocam root u gizleyen safetynet değil, magisk hide özelliğidir. O kısmı düzeltmii olalım.

Yanlışımı düzelttiğiniz için teşekkür ederim hocam. SafetyNet gizliliği kontrol eden hizmet miydi?

Oyla:
Üst Alt