MIUI 11 Magisk root istediğine cevap vermiyor

SafderunTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi note 7
Konular
12
Başlıkta da belirttiğim gibi magisk root istediğine cevap vermiyor, 1-2 dk sonra otomatik olarak root erişimi reddedildi cevabını alıyorum popup mesaj olarak. Miui 11 güncellemesini yaptıktan sonra oldu sanırsam. Magisk manager açtım, root isteği almadı, Magisk kaldırıp kurdum, yine olmadı. Cevaplarınızı bekliyorum.

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Kullandığınız magisk sürümü nedir?

Magisk Uninstaller'i flashlayın, magisk'i silsin. Daha sonra aşağıda verdiğim diğer Magisk'i flashlayın.

Ekli dosyalar

• Magisk-uninstaller-20191102.zip
    2,2 MB · Görüntüleme: 25
  • Magisk-v19.4.zip
    5,4 MB · Görüntüleme: 22

SafderunTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi note 7
Konular
12
Kullandığınız magisk sürümü nedir?

Magisk Uninstaller'i flashlayın, magisk'i silsin. Daha sonra aşağıda verdiğim diğer Magisk'i flashlayın.

Son sürüm magisk, official xda başlığından indirdim. Ve Uninstall, install yaptım, yaramadı (siren önce)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca 20.1 kullanıyorum

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
Hocam MIUI 11 de magisk yetki sorunu var ben hala çözemedim tüm magiskleri denedik şimdilik biraz bekleyin isterseniz

sugeda

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
KADİR
Cihazım
POCOF2PRO8/256
Meslek
YÜKSEK LİSANS
Konular
0
Magisk hangi uygulama için root istediğine cevap vermiyor? Titanium Back-Up mı? Bende cevap alamadığım bir tek titanium var.

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
Hocam merak etmeyin magisk 20.1 ile ile alakalı 20.0 yükleyin sorun çözülecektir

omeraladagli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ömer
Cihazım
mi5
Konular
0
Başlıkta da belirttiğim gibi magisk root istediğine cevap vermiyor, 1-2 dk sonra otomatik olarak root erişimi reddedildi cevabını alıyorum popup mesaj olarak. Miui 11 güncellemesini yaptıktan sonra oldu sanırsam. Magisk manager açtım, root isteği almadı, Magisk kaldırıp kurdum, yine olmadı. Cevaplarınızı bekliyorum.
bugün ilk denememde bahsedilen problemle karşılaştım v17 yükledim sorun düzeldi ama başka bir hata ile karşılaştım, yeniden v20.1 yükledikten sonra uygulamanın arka planda pencere açma vs. 3 4 iznini onayladım (ayarlar veya uygulamaya uzun basarak menüyü bulabilirsin) problem düzeldi, aktif çalışıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

formattan sonraki kurulumda miui 11 magisk flashlandıktan sonra izin ayarlarının kapalı olduğunu göreceksin, bence uygulamayı ilk çalıştırmadan önce izinleri ver emin değilim ama sanki ilk hata ile karşılaştığımda çözüm ararken denemiştim işe yaramamıştı.

VolkanTurkut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
VolkanTURKUT
Cihazım
Redmi Note 5A P
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Biraz geç gördüm ama olsun bu sorunu çözmek için ayarlar>uygulamaları yönet>magisk manager>diğer izinler>arka planda çalışırken pencereleri görüntüleyi seçmelisiniz

Üst Alt